U tvom pitanju se nalazi odgovordakle, u svim odredistima osim u mult. msg sam obrisao 'start' odnosno spajanje preko gprs-a i ostavio samo wlan...nakon toga udem u aplikaciju i na moje sveopce odusevljenje pita me dali zelim gprs ili wlan
Eto nije bilo tesko ali ipak nisam htio gurat nos di mu nije mjesto da nebi napravio jos neku dodatnu "stetu"
@Vader zahvaljujem
sto se mene tice moze![]()



dakle, u svim odredistima osim u mult. msg sam obrisao 'start' odnosno spajanje preko gprs-a i ostavio samo wlan...nakon toga udem u aplikaciju i na moje sveopce odusevljenje pita me dali zelim gprs ili wlan
Eto nije bilo tesko ali ipak nisam htio gurat nos di mu nije mjesto da nebi napravio jos neku dodatnu "stetu" 
Odgovori uz citat
Bookmarks