Ipak imam problema sa temama.
Sa frendovog s65 sam ponovo prebacio neke teme, ovaj put nisu bile aktivne i opet ista gabula.Javlja grešku i dalje se nemre niš nego opet onak glupo brisat.A probali smo i sa mog cx65 prebacit na njegov i isto ne radi.

What gives??