Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 76
  1. #51
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    V3 RAZR
    Operater
    098
    Godina
    47
    Postova
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo je treći dan flexa 620 i nemam ni jednu jedinu pritužbu... Sve radi ko grom, samo sam stavio custom vanjski tekst i uključio zaključavanje tipkovnice. Slike, video i zvukove nisam dirao jer ne stignem ovaj tjedan (na poslu mi je operativna zona fleshanja i flexanja )
    Powered by: R374_G_0E.42.09R & SE8615BXXH1097 Bootloader 8.26

  2. #52
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na nagovor nekih (ne)prijatelja, vratio se i ja na v620 flex
    Vele mi dotični (ne)prijatelji da je problem najvjerojatnije bio u tome što sam vratio seemove direktno sa prijašnjeg flexa. Vele da je bolje zapisat si promjene u seemovima, pa editirat seemove direktno na v620, a ne backupirat one sa v600 pa ih vraćat na v620.
    Pa rekoh, da probam opet....

    Rekao sam ja lijepo da neću dugo izdržat
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  3. #53
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Operater
    VIP,T-mobile
    Postova
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo meni već drugi dan , i nema više nikakvih problema.V620 flex

  4. #54
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Mobitel
    Motorola V525
    Godina
    55
    Postova
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za sada najbolja kombinacija koji sam probao (knock knock) v620 + 4fr. Inace bluedevil bili su u pravu za seemove prethodnih puta kada sam imao probleme sa v620 ja sam vracao seemove i mma_ucp sa v600

  5. #55
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Sk
    Mobitel
    v525, V3x
    Operater
    vip, DT
    Postova
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Narode, neznam jel tko probao editirati originalne seemove sa 620-softa ali ja sam naišao na problem sa 0032-0001 seemom. Naime, u ovom softu je koliko vidim po defaultu spremanje SMS-ova postavljeno na SIM-card umjesto na phone a javlja se i opcija SMS-subject!
    Kad sam sa motorola-toolom pokušao promijeniti ove postavke P2Kman mi jednostavno više nije htio uploadati editirane seemove natrag na mob dok sam istodobno originalni seem mogao bez problema uploadati (iako nije bilo smisla pošto je ovaj nepromijenjen, samo da probam).
    Da skratim, mislim da ovaj soft ne dozvoljava promjene nekih postavki, tj pojedinih seemova.
    Outer LCD natpis sam međutim uspio promijeniti bez beda!
    Ima li tko sličnih iskustava?
    um caruje dundo maroje!

  6. #56
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam ja... Nakon prvotne "havarije", nisam stavljao fileove sa drugih verzija flexa na mob, nego sam skidao fileove sa v620 flexa i editirao ih te vraćao nazad. I zasad nema problema. ( "Zasad" = "dva dana maltretiranja moba" )
    Mislim da je baš u tome problem. Ipak je HW platforma v620 nešto drguačija od poznate vXXX serije, pa pretpostavljam da je zato.
    Ja sam promijenio, zasad, vanjski LCD, spremanje SMSova na mob, brojač slova u SMSovima da ide od nule prema gore, maknuo sam GPRS ikone, promijenio "IM" meni u "Chat", otključao SmartKey, uključio sve kombinacije vibracija i dodao par tema.

    I zasad nema pola problema....
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  7. #57
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Sk
    Mobitel
    v525, V3x
    Operater
    vip, DT
    Postova
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BlueDevil, ali to mi upravo i jest problem! Čim u motorola-toolu promjenim makar i jednu postavku seema 0032-0001, P2Kman mi ga odbija uploadati natrag na mob (ili ga mob odbija prihvatiti, šta već)!
    Dali si ti koristio neki drugi editor?
    um caruje dundo maroje!

  8. #58
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    bjelovar
    Mobitel
    Galaxy S5
    Operater
    Tele 2
    Godina
    47
    Postova
    113
    Bodovi
    8.877
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.877, Nivo: 22
    Bodovi: 8.877, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueDevil
    Imam ja... Nakon prvotne "havarije", nisam stavljao fileove sa drugih verzija flexa na mob, nego sam skidao fileove sa v620 flexa i editirao ih te vraćao nazad. I zasad nema problema. ( "Zasad" = "dva dana maltretiranja moba" )
    Mislim da je baš u tome problem. Ipak je HW platforma v620 nešto drguačija od poznate vXXX serije, pa pretpostavljam da je zato.
    Ja sam promijenio, zasad, vanjski LCD, spremanje SMSova na mob, brojač slova u SMSovima da ide od nule prema gore, maknuo sam GPRS ikone, promijenio "IM" meni u "Chat", otključao SmartKey, uključio sve kombinacije vibracija i dodao par tema.

    I zasad nema pola problema....

    a mozes li staviti negdje tu ili na svoju stranicu editirane seemove pa ih samo downloadamo

  9. #59
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Night Hawk: Koristio sam p2kseem, jer može skinut seem sa moba, prikazat ga u built-in hex editoru sa objašnjenjima većine funkcija, i opet uploadat natrag na mob.
    Ili TTC. Ali nikad nisam imao problema sa P2Kmanom i uploadom seemova...

    @bulletdb: budem, skinut ću sve seemove i stavit ih na stranicu. Neloša ideja

    EDIT (15:05h):
    Evo mojih seemova, na http://bluedevil.info-mob.com/files/v620seems.zip
    Zadnji uredio BlueDevil : 20-11-2004 u 16:05
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  10. #60
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Sk
    Mobitel
    v525, V3x
    Operater
    vip, DT
    Postova
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Blue Devil, svaka čast na seemovima! Iako meni P2K i dalje odbija uploadati seemove koje sam ja editirao pa mi to bas nije jasno?! Dali si uspio isljučiti opciju SMS-subject?
    um caruje dundo maroje!

  11. #61
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V3i ,SE S500i,Z8
    Operater
    Vip,T-mobile,Tele2
    Godina
    38
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onda na kraju koji je flex bolji SE6452AXXP10F9 ili SE5109AXXXX056 ili se još dvoumite s odgovorom ?

  12. #62
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V3i ,SE S500i,Z8
    Operater
    Vip,T-mobile,Tele2
    Godina
    38
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ko ga j**e idem i ja probat tak i tak nemam pametnijeg posla

  13. #63
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Night Hawk: mislim da jesam, pošto su mi SMSovi pokazani po pošiljatelju a ne po subjectu. Al' skini (ako nemaš) neki seem-GUI (tipa motorola-tool) pa provuci seem 0032_0001 kroz njega, pa ćeš vidjet odmah kaj je mijenjano.

    @OBA: Go for it! Ionako je to čas posla, zabaviš se, a ako ti se ne sviđa vratiš se nazad u roku od pola sata...
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  14. #64
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V3i ,SE S500i,Z8
    Operater
    Vip,T-mobile,Tele2
    Godina
    38
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo sve sam napravio i sve šljaka samo moram još obrisat nepotrebne stvari i cekat kak se stvari razvijaju. sad mogu rec da imam v525@v620

  15. #65
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Sk
    Mobitel
    v525, V3x
    Operater
    vip, DT
    Postova
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo samo da kažem da mi je ovo već 5-6 dan kako sam stavio V620-soft i sve radi prva liga.
    Mislim da nema nekih znatnijih poboljšanja u odnosu na 10F9 osim mrvicu bržih menija i (čini mi se) nešto poboljšanog viewfindera!
    Osobno sam prilično zadovoljan!
    um caruje dundo maroje!

  16. #66
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa i to malo je cisto dovoljno za promjenu, ne?
    Osim toga, mene male stvari znaju jako naživcirat...tipa ono "moji brojevi" da ne radi... i druge su melodijice...i slikice, screensaveri...
    A i sama ideja da je, iako se mozda sve ne vidi na prvi pogled, ipak (većinom) novije boje od starijeg. Većinom. Uglavnom da.
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  17. #67
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Beograd, SCG
    Mobitel
    Motorola v525
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni sve radi super osim sto browser ne pokazuje slike.
    Jel ima resenja za taj problem?

  18. #68
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidiš, nisam probao browser... Navodno u nekom od seemova postoji zapisa da je mob v620, pa to treba prebacit da piše v600. Al ne sjećam se točno gdje... idem malo potražit pa se javim

    Edit:
    Nađoh! Seem 0032_0001, offset 4D, bit 5: WAP browser "file type not recognized" error fix (1=fixed, 0=not fixed).
    Kladim se da ti je bit 5 na 0 (off). Stavi ga na 1 (on) i stvar hoda...
    Zadnji uredio BlueDevil : 22-11-2004 u 13:58
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  19. #69
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Mobitel
    Motorola V525
    Godina
    55
    Postova
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I drugi nacin seem 0117_0001 editovati da ne pise v620 nego v600

  20. #70
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ Misko: tako sam i počeo - s tim odgovorom. Al' onda sam skužio da ima i ovaj način... Tak da ipak piše da je v620. JEr inače mi kad spojim mob na PC piše v600, ako promijenim u 0117_0001.
    BTW, probao je čovjek promjenit seem u razne modele (opet jedan talijan blesavi kojeg znam). I kak je pisalo da je v300-400-500-550-600-620 nisu mu radile razne funkcije

    Uglavnom, bitno da radi
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  21. #71
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Beograd, SCG
    Mobitel
    Motorola v525
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probao sam da editujem Seem 0032_0001, offset 4D, bit 5 stavljen na 1 ali nije pomoglo. Izgleda da ce ipak morati drugo resenje mada mi se ne svidja da menjam, al sta se mora nije tesko

  22. #72
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj i ono sa 0117_0001 isto - možda to riješi problem?
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  23. #73
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    V3 RAZR
    Operater
    098
    Godina
    47
    Postova
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueDevil
    Peti dojam: Letim do kamere, jer sam i o njoj čuo dobro. Ali, ne lezi vraže... Onaj SmartKey je postavljen da bude VoiceRecording, a ne kamera. Upute...čitaj manual...ništa. Pas mater. U meniju se daju podesit sve ostale tipke osim te. Imam dojam da mogu i zelenu slušalicu podesit, samo taj SmartKey ne. Pezzo di merda!
    I uzeo ja hexeditor, otvorim mma_ucp, i skužim da je SmartKey disablan! Promjenim, restartam mob, i sad se SmartKey da definirat. Ma mrak sam si
    Šta konkretno treba napraviti da se enabla smart key?
    Powered by: R374_G_0E.42.09R & SE8615BXXH1097 Bootloader 8.26

  24. #74
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    Editirat mma_ucp i mma_dcp. Ima postupak opisan ovdje. Govori o otključavanju na v525 Vodafone i skidanju skina sa gumba, ali onaj dio o mma fileovima je to što ti treba...
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  25. #75
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    V3 RAZR
    Operater
    098
    Godina
    47
    Postova
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači samo E u A... Thanks...
    Powered by: R374_G_0E.42.09R & SE8615BXXH1097 Bootloader 8.26


 
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Orginalni flex motorola v525 vodafone
    By Devil_007 in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-07-2005, 23:06
  2. koji flex ili flash za V525?
    By estepano in forum Motorola
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 13-07-2005, 14:08
  3. V3 flex na V525 , al nema zvuka
    By Ranger in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-01-2005, 11:52
  4. V525 i novi flash,a sad koji flex???
    By t.n.t. in forum Motorola
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 26-12-2004, 20:48
  5. Flex za v525?
    By johnnydk in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-09-2004, 09:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove