Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 275

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    7
    Bodovi
    4.473
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.473, Nivo: 15
    Bodovi: 4.473, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aha, tako sam nekako i mislio. Onda je očito problem u nečem drugom zato što kad ja odredim cilj ništa se ne dešava tj. tamo di bi trebala bit nacrtana karta i ruta samo stoji bijeli ekran.

    Zna netko šta bi moglo bit?

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    armani p520 ,xperia mini
    Operater
    vip ,tomato
    Postova
    38
    Bodovi
    1.790
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.790, Nivo: 9
    Bodovi: 1.790, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao noone123 Pregledaj post
    Aha, tako sam nekako i mislio. Onda je očito problem u nečem drugom zato što kad ja odredim cilj ništa se ne dešava tj. tamo di bi trebala bit nacrtana karta i ruta samo stoji bijeli ekran.

    Zna netko šta bi moglo bit?
    Da kao sto je ravilov reko on sam odredi svoj tj,Tvoj trenutni polozaj (crvena tocka)-a dok kreces je strelica ,imas tamo izbornik, pa odrediste,tu ukucas svoje odrediste i on ti napravi rutu,al mislim da tebi je problem jer je na 2D pa se ponekad vidi samo bijelo,trebas stavit na 3d pa opet prebacit na 2d i opet kontra ako nece i to je to,bar kod mene

    A to napravis tako da dok si copilotu van izbornika ,znaci na mapi ,imas gore lijevo u kutu odvijac i kljuc prekrizen(kao postavke-tu se zovu mogucnosti) ,ispod "-"minusa za smanjuvanje ti je odma,to stisni i odmah ti se otvore mogucnosti ,tu stisni na 3d pa opet na 2d ,zavisi dal oces gledat s 2d ili 3d i to je to,bar kod mene. Nadam se da sam pomogao bar malo,ako nece probaj deinstalirat pa oopet instalirat


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Android OS i Skype
    By z81 in forum Android aplikacije
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 05-11-2011, 11:06
  2. Android SDK 1.6 objavljen
    By beetleman in forum Android
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 18-09-2009, 11:44
  3. [Android] T-mobile G1
    By Drug Mile in forum HTC
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 29-01-2009, 09:59
  4. Android SDK
    By rospaya in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-08-2008, 10:33

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove