Aha, tako sam nekako i mislio. Onda je očito problem u nečem drugom zato što kad ja odredim cilj ništa se ne dešava tj. tamo di bi trebala bit nacrtana karta i ruta samo stoji bijeli ekran.

Zna netko šta bi moglo bit?