Da bi ukolonili virtulnu tipkovnicu potrebno je:
otvoriti igru ili aplikaciju sa winrar-om,
otvoriti folder META-INF i u njemu otvoriti file MANIFEST.MF sa notepadom.
U taj file je potrebno samo ubaciti na kraju ovo:
LGE-MIDlet-Width: 240
LGE-MIDlet-Height: 400
Sve to spremite i prebacite na mob.


Odgovori uz citat
Bookmarks