Naravno da može. Zar misliš da je V3i iz 2009?
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Izvorno postao Smuchac Naravno da može. Zar misliš da je V3i iz 2009? Pa nije bas tolko star...
Izvorno postao blutut Pa nije bas tolko star... Jasno da nije. Ajd radi nešto i ne spamaj!
Pravila foruma
Bookmarks