Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da može. Zar misliš da je V3i iz 2009?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    WC
    Mobitel
    T-mobile Pulse + 8Gb
    Operater
    Tele2 & T-mobile
    Postova
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Smuchac Pregledaj post
    Naravno da može. Zar misliš da je V3i iz 2009?
    Pa nije bas tolko star...

  3. #3
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blutut Pregledaj post
    Pa nije bas tolko star...
    Jasno da nije.



    Ajd radi nešto i ne spamaj!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N81 8GB] Problem nakon stavljanja novog software....
    By snowrider1511 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-10-2009, 23:26
  2. iphone - software problem!
    By .El Nino. in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-09-2008, 23:32
  3. [6131]software update problem!
    By gaginjo in forum Nokia
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-10-2007, 20:29
  4. SE k700i + bluetooth + software problem
    By TheRoyalFlash in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-10-2005, 13:00
  5. Wrong software - C65 problem!
    By Dwarf8 in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 31-01-2005, 23:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove