Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 270
  1. #201
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hrks Pregledaj post
    Update: Proradilo samo od sebe

    Evo konačno je izašao update i za moju E72 054.005 (do sada sam imao 031.023:-(), ali sada mi se ne čuje kada mi dođe sms?! Jel ima još netko takav bug?

    Hvala.
    u profilu je namjesteno da javlja sve i podesen ton poruke, glasnoca?

  2. #202
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E72
    Operater
    T-MOBILE
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blebla Pregledaj post
    u profilu je namjesteno da javlja sve i podesen ton poruke, glasnoca?
    Je, hvala na pitanju. Proradilo je samo od sebe, ne znam ni sam kako.

  3. #203
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ponekad mi se desava da kad me netko zove ne mogu se javiti ili ne mogu prekinit vezu... i dalje na ekranu prikazuje kao da me netko zove a javio sam se, ili ako ne mogu prekiniti poziv prikazuje kao da razgovor tece ali je veza prekinuta. To zna tako prikazivati po 20-tak sekundi...Nije cesta pojava ali se desava...software je najnoviji 054.005. Ima li netko slicna iskustva?

  4. #204
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6 Plus
    Operater
    Bonbon
    Godina
    38
    Postova
    107
    Bodovi
    8.096
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HELL53 Pregledaj post
    ponekad mi se desava da kad me netko zove ne mogu se javiti ili ne mogu prekinit vezu... i dalje na ekranu prikazuje kao da me netko zove a javio sam se, ili ako ne mogu prekiniti poziv prikazuje kao da razgovor tece ali je veza prekinuta. To zna tako prikazivati po 20-tak sekundi...Nije cesta pojava ali se desava...software je najnoviji 054.005. Ima li netko slicna iskustva?
    meni se to isto dešavalo i na E71 i na E72, nemrem skužiti koja je fora, probao updateat softvere i ništa, jel zna netko nešto?

  5. #205
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sw bug koji ostaje bez obzira na upgrade.
    Znalo se i meni događati i zbilja je dosta frustrirajuće, ali se s vremenom pomiriš.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  6. #206
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aha znaci to je tak i inace... a dobro... sta da se radi.. u globalu sam zadovoljan sa tom njokom... tnx svima

  7. #207
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    N95 8gb
    Operater
    tele222
    Postova
    31
    Bodovi
    4.257
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.257, Nivo: 15
    Bodovi: 4.257, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zna se desiti da u pozadini radi više ovorenih programa koji usporavaju rad samog OS-a pa se slika na mobu zakoči. Samo steknite naviku zatvarati programe koje ne koritite.

  8. #208
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je, je... znamo za tu varijantu, ali u konkretnom slucaju nije zbog toga... kad mi se to desavalo nisam imao upaljeno nista osim Jbaktaksmana i to nije kasnjenje od par sekundi nego od doslovce po 20 sekundi.

  9. #209
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, i pogledajte koje teme imate instalirane. Ja sam ih imao oko 70 i to na memorijskoj. Nakon brisanja cca pola njih, mobitel se osjetno ubrzao i stabilizirao. Dosta često ljudi ne idu za tim da tema može "gušiti" mobitel.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  10. #210
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da moze i to gusit, ustvari sam posumnjao u pocetku da je problem u temi. Tj. instalirao sam teme sa starog E66, pa sam mislio da je do neke nekompatibilnosti. Nemam stvarno puno tema instaliranih, svega par i sve su u samom telefonu. Evo bas sam nedavno vratio mob na tvornicke postavke i od onda mi se to nije desavalo. Vrijeme ce pokazat... primjera radi drugi takav mob kupljen u t-comu (moj kupljen u mobisu), sa starijim softverom nego sto je u mom... nikad mu se to nije desilo.

  11. #211
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel netko skinio novi soft 071.004? vidim da je izasao, ja nikako ne uspjevam...kaze nema novih updateova...

  12. #212
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo sam našao, za noviju verziju Karti baš i nisam siguran jer je kod mene ostala verzija 3.04 a općenito radi malo brže nego prije. Smajlići u porukama su me iznenadili pošto sam napravio nadogradnju prije par dana a nigdje popisa izmjena nije bilo do danas.

    Official Changelog : –
    New, faster version of the web browser, including web search integrated into the web address field, and support for multiple windows
    Here and Now application, which provides you with timely information on your current location, including the weather forecast and details of local movies, restaurants, and events
    Emoticons can be used in text and multimedia messages
    New versions of Maps and Ovi Store
    Ovi Contacts removed
    General performance and usability improvements

  13. #213
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a kako si ga updateo? preko OVI suita ili direktno preko mobitela. Meni niti u jednoj varijanti ne nalazi novi update a ocito je da je izasao.

  14. #214
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6 Plus
    Operater
    Bonbon
    Godina
    38
    Postova
    107
    Bodovi
    8.096
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gdje se može namjestit da kad su uključene slušalice da se koristi mikrofon od njih, a ne da se mora govoriti u mobitel?

  15. #215
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    original slusalice koristis? trebalo bi automatski tak raditi, a ako slusalice nisu od nokie, mozda je razlicit raspored ringova na konektoru pa ne prepoznaje...

  16. #216
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam pitanje, od nedavno mi se poceo pojavljivat oblacic kad pokrenem poziv "Napomena: uključena preusmjeravanja"
    Do cega bi to moglo biti ? Mobitel je na tomato pre-paidu i koristim onaj bonus sto sam skupio na tudji racun. Da li to ima veze sa tim ili se nesto u aparatu preokrenulo?
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  17. #217
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi ponistio sva preusmjerenja u postavkama?
    Meni je na tele2 E71 takodjer izbacivao taj popup jer sam imao aktivnu glasovnu postu. On po defaultu preusmjerava pozive na nju ako si nedostupan ili ti je mob ugasen i to ne mozes regulirati u postavkama moba.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  18. #218
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A u postavkama, pa ono preusmjeravanje poziva, sam iso na svaku i stavio otkazi ali ista stvar :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  19. #219
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moguće da onda imaš isti slučaj kao i ja. Testiraj tako što ćeš izvaditi bateriju dok mob radi i pusti ga ugašenog pa se nazovi na taj broj. Ako te preusmjeri na govornu poštu, to je vjerojatno razlog popupa - imaš aktivno preusmjeravanje kada si nedostupan. To bi trebao provjeriti s operaterom možeš li to deaktivirati jer s moba nije moguće.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  20. #220
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Korisnik trenutno nije dostupan ili je isključio telefon :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  21. #221
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Operater bi trebao sa sigurnošću znati imaš li aktivno ikakvo preusmjeravanje. Ili ubaci drugu karticu ili ako nije kodiran od drugog operatera. Ako si na mobu poništio sva preusmjeravanja onda ne moraš brinuti da će ti nešto nabiti trošak. Osobno u životu nisam koristio preusmjeravanja, a dva symbiana su mi uredno bacala taj popout. Bug ili feature, ne znam.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  22. #222
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zvao sam Tomato SZK, kaze zena da se to najcesce javlja na nekim nokijama, kao bug, radi toga jer je aktivirana ona uslaga tko je zvao, znaci kad je mob ugasen, da mi dodje sms sa obavjescu....

    A nek mu bude...
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  23. #223
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E moze biti i zbog toga, kod mene je isto to aktivno. A bug ili ne, ne znam., meni je tako bilo na 6120c i e71, oba symbiani.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  24. #224
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6 Plus
    Operater
    Bonbon
    Godina
    38
    Postova
    107
    Bodovi
    8.096
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blebla Pregledaj post
    original slusalice koristis? trebalo bi automatski tak raditi, a ako slusalice nisu od nokie, mozda je razlicit raspored ringova na konektoru pa ne prepoznaje...
    da original su, fakat nemam pojma...

  25. #225
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    to se i meni pojavljuje, na VIP pretplati sam. Prije dok sam bio na bonovima mi se to nije pojavljivalo. Isto sam zvao SZK i poiskljucivao sve te njihove usluge ko me zvao, sekretarica...djidje midje...i dalje se pojavljuje. Dok mi nisu rekli da je to nekakav bug koji se javlja na nekim nokiama ...kao sto je tu netko napisao. I to je to...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove