Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 11 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 270
  1. #176
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    N 6310i ; se x10,v8 moto
    Operater
    bonbon; simobil;o2
    Godina
    45
    Postova
    399
    Bodovi
    5.841
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Poggiali Pregledaj post
    Facebook

    Znaci simpa je, korisitio vec ne znam koliko puta preko onog 0.facebook.com sve ok, jucer da se spojim, jer mi je doma net nesto crko... i vidim posisalo mi nekih 20 kn na racunu sto sam imao.. wtf????

    Sta da mu radim sad, evo surfam dalje sa 0kn, ali tu i tamo dobim sms , da spajanje nije moguce, da nadoplatim racun, onda ocito mob necim jos vuce na internet ili koj bog :/ Kak da to provjerim? Nebi htio doplatit bon, pa da mi nastavi vuci pare

    Spajam se preko nokijinog default browsera :/ Inace na net idem jedino preko wifi-a, ne koristim ovaj za placanje ... sad je izuzetak taj face..
    moras koristiti pojednostavljeni face.....
    dakle samo tekst
    cim otvaras slike guta ti lovu.................
    ako ides preko w-lan-a na ciju si mrezu spojen?

  2. #177
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da ne otvaram slike, mislim da je cak i pisalo da bi se tomoglo naplacivati.. Ne znam jel to wlan, pise spajam se preko t com mreze ili tako nesto...ht.. A prije je i pisalo da je free sad nista ne pise :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  3. #178
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bok svima!

    Koliko sam pročitao ovdje nitko nije naveo sličan problem pa da objasnim što mi se događa:
    Imam E72 2 mjeseca, dosta ga aktivno koristim i instalirao sam 20-ak aplikacija na njega, te mi se sinhroniziraju 2 maila - gmail i poslovni. Sve je neko vrijeme bilo super dok nije počeo s vremena na vrijeme, pa onda sve češće, štekati. Samo se zamrzne u momentu kad idem pisati SMS, uđem na inbox maila, povremeno na nekoj aplikaciji i sl. Sad to već zna biti po 6-7 puta dnevno. Najčešće mogu ubit aplikaciju, ili barem na gumb za gašenje zaključati tastaturu pa se vrati na homescreen, međutim svako malo mi ne preostaje nego da ga ugasim. Prvo štekanje mi se dogodilo sa aplikacijom sa ovi store-a koju sam odmah maknuo. Nakon toga mi je krenuo štekati PowerMovie - mogao sam gledati neke serije, ali ne i pauzirati pa se vraćati, fastforward i sl., javljala se sistemska greška. Nakon toga su sve češće krenuli i ostali navedeni freezovi.

    Gledao sam po stranim forumima, nokijin disscusion board i našao sam da bi rješenje moglo biti soft reset ili formatiranje kartice, ali iskreno oboje bi najradije izbjegao ako mi netko zna ponudit bolje rješenje. Izbjegao bi zasad i nošenje na servis. Našao sam nešto što zvuči glupo, ali je dovoljno jednostavno da sam probao - držati ga stalno na osobnom načinu. Rjeđe šteka, ali se i dalje događa. Eto, ako je netko imao slična iskustva ili zna kako bi to mogao riješiti bio bi jako zahvalan.

    Pozdrav!

  4. #179
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Macak macak Pregledaj post
    Bok svima!

    Koliko sam pročitao ovdje nitko nije naveo sličan problem pa da objasnim što mi se događa:
    Imam E72 2 mjeseca, dosta ga aktivno koristim i instalirao sam 20-ak aplikacija na njega, te mi se sinhroniziraju 2 maila - gmail i poslovni. Sve je neko vrijeme bilo super dok nije počeo s vremena na vrijeme, pa onda sve češće, štekati. Samo se zamrzne u momentu kad idem pisati SMS, uđem na inbox maila, povremeno na nekoj aplikaciji i sl. Sad to već zna biti po 6-7 puta dnevno. Najčešće mogu ubit aplikaciju, ili barem na gumb za gašenje zaključati tastaturu pa se vrati na homescreen, međutim svako malo mi ne preostaje nego da ga ugasim. Prvo štekanje mi se dogodilo sa aplikacijom sa ovi store-a koju sam odmah maknuo. Nakon toga mi je krenuo štekati PowerMovie - mogao sam gledati neke serije, ali ne i pauzirati pa se vraćati, fastforward i sl., javljala se sistemska greška. Nakon toga su sve češće krenuli i ostali navedeni freezovi.

    Gledao sam po stranim forumima, nokijin disscusion board i našao sam da bi rješenje moglo biti soft reset ili formatiranje kartice, ali iskreno oboje bi najradije izbjegao ako mi netko zna ponudit bolje rješenje. Izbjegao bi zasad i nošenje na servis. Našao sam nešto što zvuči glupo, ali je dovoljno jednostavno da sam probao - držati ga stalno na osobnom načinu. Rjeđe šteka, ali se i dalje događa. Eto, ako je netko imao slična iskustva ili zna kako bi to mogao riješiti bio bi jako zahvalan.

    Pozdrav!
    imas puno mailova? brises ih sa telefona ili su cijeli sa prilozima? mob se jako uspori kad imas puno mailova i poruka, ako ti je memorija telefona puna, moze biti da ti steka zbog toga...

  5. 'Hvala' kaže:


  6. #180
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blebla Pregledaj post
    imas puno mailova? brises ih sa telefona ili su cijeli sa prilozima? mob se jako uspori kad imas puno mailova i poruka, ako ti je memorija telefona puna, moze biti da ti steka zbog toga...
    Vec sam htio odg da nemam, ali rekoh da bacim oko. Na poslovnom stvarno imam 15-ak mailova, ali na gmailu ih imam preko 200. Nisam nikad provjeravao koliko ih imam, a znam da u postavkama stoji da se ne prikazuju mailovi stariji od 2 tjedna (1 tj za poslovni). Na poslovnom se stvarno toga i drži, al gmail mi drži sve. Ne znam kak bi to promijenio, glupo mi je brisat ih iz inboxa, a neda mi se petljat s dodatnim mapama po mailu.. Ali nisu cijeli sa prilozima, narihtani su na zaglavlje (odn. header) + tekst, dakle ne bi trebali puno zauzimati. Poruka na mobitelu imam 600-njak, i zapravo je jedan od razloga za kupnju novog moba bio da ne moram brisati poruke (na prošlom SE K750 je bilo prilično debilno da imam 2 gb slobodno na kartici a on mi ne da spremit više poruka koje ni KB jedna ne zauzimaju). E sad, ako njega smeta ukupno max 2MB poruka onda je stvarno šit od mobitela. Pritom uzimam u obzir da imam još 1,5GB slobodno na kartici i 200MB na uređaju. Skinuo sam si i neki memory manager da vidim da mi RAM nije zakrčen, ali čini se zasad da to nije problem (i sa nekoliko otvorenih aplikacija istovremeno ima još memorije).

    Btw, kad počistim sve aplikacije ne mogu imati više od 41-42 MB RAM slobodno, a specka kaže da ima 128MB RAM-a. Zna li netko nešto o tome i je li itko to provjeravao već?

  7. #181
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo ja imam mali "problemcic" , mislim da se pocelo javljati nakon promjene sim kartica..

    Dakle netko me zove, za neke pise ime , za neke pise samo broj tko zove, bez obzira sto ja imam upisano ime i spremljeno u mobitel, i bez obzira sto sam jos to par puta napravio, i dalje pise samo broj kad ta osoba zove..
    Takodjer sa sms-om, za neke osobe mi izbaci ime od kojih sam dobio sms, a za neke samo broj :/

    Kako se to moze srediti ?

    Hvala!
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  8. #182
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imaš brojeve duplo sejvane - na telefonu i SIM kartici ili pod različitim imenima, ali s istim brojem. Obriši jedno od toga i biti će ok.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  9. #183
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, da , imam neke brojeve i na sim kartici, a ne mogu nekako srediti, da ne uzima u obzir ove sa sim kartice, a da mi opet ostanu za back up ? :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  10. #184
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa ideš u Imenik i Postavke - Memorija u uporabi (stavi na memo telefona).
    Jel netko skužio kako prebaciti kontakte na SIM, znači s mobitela? Ja sam mijenjao SIM na kojem nemam nijedno ime i ne daj Bože da rikne memorija mobitela, ostao bih na nuli.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  11. #185
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stavljeno je samo memo telefona :/

    A ne znam, to se sprckalo od kako sam stavio tomato umjesto simpe i sad se sve zbrkalo
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  12. #186
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zasto ne radite backup na kompu, umjesto ovog kopiranja na sim jer s tim gubite sve informacije o kontaktu osim brojeva...

  13. #187
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma ako odlučim SIM staviti npr u neki LG, backup mi ne igra nikakvu ulogu tada.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  14. #188
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    VIP
    Postova
    39
    Bodovi
    4.364
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.364, Nivo: 15
    Bodovi: 4.364, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 26,0%
    Ukupna aktivnost: 26,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav!! Imam dva pitanja vezana isključivo za ovu Nokiu. Jedno pitanje sam postavio u dvije druge teme, ali zaista nisam skužio ovu. Nisam pre često na forumu, pa sam malo nesnalažljiv u odabiru tema.
    Molim vas i moderatore da ne zamjere, a pitanja iz onih tema mogu izbrisat.

    Zanima me trajanje garancije ovog telefona, kad se uzme novi u dučanu. Dali je godinu ili dvije??
    Vidim da je u VIP-u dvije godine, ali dali je moguče da je u mobisu samo godinu?? Jer planiram uzet polovni, ali sa garancijom. Našao sam jednog, ali mi je rečeno da ja garancija godinu dana, te je od spomenute preostalo samo još 5 mjeseci.
    Zar nije trajanje garancije 2 godine??

    A drugo pitanje se odnosi na uključivanje/isključivanje internet prometa. Dali je moguče i dali je jednostavno kao i na android telefonima?? Koristim preplatu, pa mi je to jako bitno. Ne bi volio da mi dođe veči račun nego očekujem).

    Hvala lijepa svima koji se potrude dat mi nekakav odgovor.
    Zadnji uredio combe : 17-03-2011 u 19:29

  15. #189
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao combe Pregledaj post
    Pozdrav!! Imam dva pitanja vezana isključivo za ovu Nokiu. Jedno pitanje sam postavio u dvije druge teme, ali zaista nisam skužio ovu. Nisam pre često na forumu, pa sam malo nesnalažljiv u odabiru tema.
    Molim vas i moderatore da ne zamjere, a pitanja iz onih tema mogu izbrisat.

    Zanima me trajanje garancije ovog telefona, kad se uzme novi u dučanu. Dali je godinu ili dvije??
    Vidim da je u VIP-u dvije godine, ali dali je moguče da je u mobisu samo godinu?? Jer planiram uzet polovni, ali sa garancijom. Našao sam jednog, ali mi je rečeno da ja garancija godinu dana, te je od spomenute preostalo samo još 5 mjeseci.
    Zar nije trajanje garancije 2 godine??

    A drugo pitanje se odnosi na uključivanje/isključivanje internet prometa. Dali je moguče i dali je jednostavno kao i na android telefonima?? Koristim preplatu, pa mi je to jako bitno. Ne bi volio da mi dođe veči račun nego očekujem).

    Hvala lijepa svima koji se potrude dat mi nekakav odgovor.
    ne vjerujem da je u mobisu 1g garancija, makar je sve moguce, najjednostavnije je nazvati i pitati...

    mobilni internet mozes rjesiti tak da obrises tu vezu u postavkama ako uopce ne zelis ici na net (kod nekih se ne moze obrisati, neznam za e72), ali sigurno mozes kod svih staviti lozinku pa te uvijek prije spajanja pita za lozinku... opet, nisam 100% siguran, mislim da e72 ima ko i sve novije nokie internet grupe pa si grupiras wlan-ove u jednu, a mobilni internet u drugu i onda uvijek biras ovu prvu pa nema straha da se spojis na mobilni net... ako e72 to nema, onda imas na ovi storeu program smartconnect pa preko njega to rjesis....

  16. #190
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nova verzija softvera telefona je izašla prije 2-3 dana v054.005 i sad su maknuli onaj prikaz broja i imena pošiljatelja poruke koji je inače bio prikazan na stand by ekranu. Od ostalih poboljšanja izbornik je maaalo brži u nekim dijelovima a ostalo javim što je čim primjetim tijekom korištenja ikakve razlike od prošle verzije.

    Onaj problem sa snimanjem videa i fotografija na memorijsku karticu još moram isprobat kako treba da bi vam mogo reći da li je i to napokon riješeno ili je možda problem moja kartica.

  17. #191
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E72
    Operater
    T-MOBILE
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav svima. Imam dva pitanja ako može?

    1. Složio sam exchange account na E72, ali je problem (uvjetno rečeno) što u firmi moram pratiti 3 različita maila vezana na taj exchange. Jel se da nekako podesiti (kao u Outlooku) da ne moram mijenjati username i pass ako hoću drugi acc? Btw, da mi složiti samo jedan exchange acc.

    2. Vidim tu i na netu da je zadnji firmwire v054.005, ali kad odem na update preko moba ili kompa, svejedno, ne nudi mi update. Telefon je iz Tcoma, a soft je na njemu 031.023.

  18. #192
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hrks Pregledaj post
    2. Vidim tu i na netu da je zadnji firmwire v054.005, ali kad odem na update preko moba ili kompa, svejedno, ne nudi mi update. Telefon je iz Tcoma, a soft je na njemu 031.023.
    Problem je u ovom što sam podebljao, naime operaterske verzije ili nekad imaju nadogradnju prije slobodnih uređaja ili nakon neke verzije uopće više ne rade noviju. Valjda im se ne da više (iako je za ostale države uredno izlazila nadogradnja,zadnji T-Mobile softver v53.01 je bio za njemačku a zadnji vipnet je bio v51.18) i onda ljudi mijenjaju "product code" jer drugog načina za doć do zadnje verzije nema kad službeno ne rade na novijoj.

  19. #193
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6 Plus
    Operater
    Bonbon
    Godina
    38
    Postova
    107
    Bodovi
    8.096
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo napokon nabavio e72 black i jako sam zadovoljan sa mobitelom, jedino mi je izrada malo lošija od e71, ali brzina i ostalo je plus, stvarno je mobitel za svaku preporuku

  20. #194
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E72
    Operater
    T-MOBILE
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sms freak Pregledaj post
    Problem je u ovom što sam podebljao, naime operaterske verzije ili nekad imaju nadogradnju prije slobodnih uređaja ili nakon neke verzije uopće više ne rade noviju. Valjda im se ne da više (iako je za ostale države uredno izlazila nadogradnja,zadnji T-Mobile softver v53.01 je bio za njemačku a zadnji vipnet je bio v51.18) i onda ljudi mijenjaju "product code" jer drugog načina za doć do zadnje verzije nema kad službeno ne rade na novijoj.
    Baš sam sretan zbog ovog :-(...Jel bolje onda otić vidjet do TCOMA ak mi mogu nadograditi soft ili iskoristit jedan od ovakvih tutorijala i promijenit product code?

    Tnx!

  21. #195
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hrks Pregledaj post
    Baš sam sretan zbog ovog :-(...Jel bolje onda otić vidjet do TCOMA ak mi mogu nadograditi soft ili iskoristit jedan od ovakvih tutorijala i promijenit product code?

    Tnx!
    u t-comu ti ne mogu nist napraviti, jedino mozda u mobis ako imas garanciju, ali je pitanje dal i oni imaju...

  22. #196
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gorski Kotar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    Tele 2
    Postova
    68
    Bodovi
    10.604
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.604, Nivo: 24
    Bodovi: 10.604, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Htio sam skinuti preko Ovi store aplikaciju You Tube. Prilikom toga na ekranu je bila poruka installed i pokrenuo sam aplikaciju. Sve radi OK. Kao aplikacija je već na mobitelu. Problem je što nigdje nema ikone You Tube aplikacije. Kad idem preko search nađe aplikaciju i radi, a ikone nigdje. Kako to riješiti?
    SX1

  23. #197
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pogledaj da ti je nije smjestio u datoteku Office. Meni se znalo dogoditi tako da aplikacije nema pod Downloadsima, a bila je samo u drugoj mapi.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  24. #198
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Pogledaj da ti je nije smjestio u datoteku Office. Meni se znalo dogoditi tako da aplikacije nema pod Downloadsima, a bila je samo u drugoj mapi.
    ili u multimediji...

  25. #199
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gorski Kotar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    Tele 2
    Postova
    68
    Bodovi
    10.604
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.604, Nivo: 24
    Bodovi: 10.604, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ipak sam pronašao YouTube aplikaciju u Internet folderu u sklopu kojega je Web aplikacija, tamo ju je stavilo automatski.
    SX1

  26. #200
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E72
    Operater
    T-MOBILE
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Update: Proradilo samo od sebe

    Evo konačno je izašao update i za moju E72 054.005 (do sada sam imao 031.023:-(), ali sada mi se ne čuje kada mi dođe sms?! Jel ima još netko takav bug?

    Hvala.
    Zadnji uredio hrks : 19-05-2011 u 16:29 Razlog: Proradilo!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 11 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove