Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 11 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 270
  1. #151
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao süß Pregledaj post
    ok domy, i znači ako se da promijeniti maska, recimo uzmem masku crne boje, i mobitel bude isti kao kad bi ga kupio u crnoj boji ?
    ne kužim zašto bi kvaliteta bila upitna, pa uzeo bi je recimo u mobisu, original valjda valja?
    gdje si mislio da se da kupiti vani, na ebayu, baš sam gledao tamo ali nisam našao.
    Original iz Mobisa ne dodje ispod 500kn,a "dobre kopije" traju nesto i nista...

    Izgledaju identicno ali materijali su razliciti.Na eBay-u se nadju kopije i po 10 dolara...

  2. #152
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    121
    Bodovi
    9.477
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.477, Nivo: 23
    Bodovi: 9.477, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 45,0%
    Ukupna aktivnost: 45,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sory, mislim na crnu masku. samo sam se onak citirao jel, da potvrdimo da se na tom mobu maska može mijenjati. znači svjededno je koje je boje, al mislim na crnu.
    edit: ajme pa zar je tolko skupa. ok, hvala na informaciji.

  3. #153
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U Mobisu se sve skupo placa,ja sam bio mjenjao masku na N95 8gb prije par godina i cini mi se da je bila oko 450kn...
    A ova od E72 je metalna pa bi trebala biti skuplja...

  4. #154
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    snimanje videa zapinje

    Imam ovaj problem opet, nestane naratko nakon svake nadogradnje softvera telefona i nekoliko dana kasnije se opet pojavi.

    Pokrenem snimanje videa (namješteno na 648X480 mp4) i nekad ako baš nemam sreće već nakon 4 sekunde počinje smrznuto-ide-smrznuto-ide a nekad tek nakon 12-te i kad zaustavim snimanje treba mu skoro 45 sekundi da spremi video bez obzira koliko dugo je snimano.
    Kad je friško nadograđen mobitel sve radi ko da je prava video kamera i sprema video nakon zaustavljanja u roku nekoliko sekundi.
    Sad sam skužio da mi je sa fotografijama isto štucavo, snimim fotku i dok se mobitel prebaci na preview kako bi mogao ići nazad za snimanje druge isto mu treba preko 30 sekundi.

    Memorijska kartica je Silicon power 8GB class 4 (tvornička vidim da je isto class4). Ima 5,9GB praznog.

    Ako itko ima pojma što se može napravit jer nemam uvijek pravi fotoaparat sa sobom a mobitel zbog ovih problema postaje gotovo neupotrebljiv za snimke.

  5. #155
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isto kod mene nekad, 16gb micro sd od kingstona, class 4 :/ , slobodno 8.7 voli jako usporit kod slikanja, okinem sliku, pa cekam 3 dana da mogu sljedecu, takodjer se desilo da smrzne pri video snimanju, ali to jednom ili dva puta :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  6. #156
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam primijetio sličan problem. Naime, imao sam jednu staru MMC od 8GB u E72. Mobitelu je nakon svakog reboota trebala cca 1 minuta da postane uporabljiv. Osim toga bio je dosta spor i pri otvaranju poruka, kretanju kroz meni općenito.
    Nakon stavljanja original kartice od 4GB stvar se donekle popravila. Mislim da ipak ne podržava bez problema kartice od 8 plus GB ma što pisalo u specifikacijama.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  7. #157
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako budem u prilici isprobati sa class 6 memorijskom javim se ovdje. Nadam se da će barem to neku razliku napravit.

  8. #158
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2010
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da li se nekako moze namejstiti da mi je na mobu sve na engl?..sad je na hrv,a navikao sam da mi je sve u meniu i opcijama na engl..

  9. #159
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Davorr Pregledaj post
    da li se nekako moze namejstiti da mi je na mobu sve na engl?..sad je na hrv,a navikao sam da mi je sve u meniu i opcijama na engl..
    alati-postavke-opcenito-personalizacija-jezik ili neke tome slicno?? nije valjda tak tesko naci...

  10. #160
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2010
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam dovoljno dobro gledao..hvala

    jel moze jos samo jedno pitanje..kako staviti mape u njega..imao sam sve one,ali sam izbrisao zbog memorije,a sad bi si stavio samo HR..

  11. #161
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    99
    Bodovi
    11.883
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pozz,
    Instaliraj si najnoviji Nokia Ovi Suite, u njemu ti je sada sve, možeš dodavati i brisati karte...

  12. #162
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    G.Kotar
    Mobitel
    Sony Xperia Ray
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    18
    Bodovi
    5.945
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.945, Nivo: 18
    Bodovi: 5.945, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako prebaciti gmail kontakte (e-mail adrese) u e72....

  13. #163
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao keanu Pregledaj post
    Kako prebaciti gmail kontakte (e-mail adrese) u e72....
    Probaj na neki od ovih načina:
    http://cafe.mobil.hr/threads/64447-G...Seven-vs-emoze
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  14. #164
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    9
    Bodovi
    5.711
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pozdrav drustvo,imam problem svako malo mi e72 trazi odabir veze tj,trazenje WLAN-a a niti jedan program nije u pozadini ...kliknem na otkazi i opet se pojavi isto;odabir veze-Trazenje WLAN-a i opet kliknem otkazi i onda je sve ok jedno 30-tak minuta ....onda sve ispocetka...napominjem da nemam nikakav program instalirani gore koji bi to sam radio...moze pomoc kako da to ugasnem

  15. #165
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pogledaj kako su ti postavljeni intervali za pregled E-maila. I kako se spaja (odaberi neku drugu konekciju, npr MMS umjesto WLAN-a).
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  16. #166
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    9
    Bodovi
    5.711
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mezes mi reci kuda da to idem traziti ?

  17. #167
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nico155 Pregledaj post
    mezes mi reci kuda da to idem traziti ?
    poruke, email spremnik, opcije, postavke, preuzimanje, tak nekak... al mislim da nemres staviti automatsko skidanje mail-a ako ne postavis fiksnu mrezu, tak da to skoro sigurno nije... provjeri jos jednom programe koje imas i koji ti rade u pozadini... u krajnjem slucaju brisi jedan po jedan program pa bude se ispostavilo do cega je...

  18. #168
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    N 6310i ; se x10,v8 moto
    Operater
    bonbon; simobil;o2
    Godina
    45
    Postova
    399
    Bodovi
    5.841
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel ti pise na pocetnom ekranu-----iskljuceno je trzenje wlan-a?

    otkazi i iskljuci je velika razlika............

    odi na trazenje wlan mreza
    opcije
    iskljuci trazenje wlan mreza
    i to je to

  19. #169
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni je bio isti problem. Samo to je bilo prošlo ljeto pa se ne sjećam do kojeg programa je bilo. Možda WorldMate ili E-mail, nisam siguran. BTW-mob je bio korišten već, pa je lik instalirao brdo aplikacija.
    Ugl. neki program koji prikuplja podatke putem podatkovne veze se želi spojiti i zato ti šalje poruku. Možda da stisneš OK, vidjet ćeš na što se i gdje spaja.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  20. #170
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    9
    Bodovi
    5.711
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    novi je mobitel sve novo--e-mail spajenje je bilo ali sve sam obrisao znaci niceka nema
    nemogu naci nigdej iskljuci trazenje wlana--nema nikakvih pristupnih tocaka...
    pod opcije: veza -bezicini lan-prikazi tostupnost wlana-nikad
    : provjera povezivanja s internetom-nikada
    znaci sve mi je iskluceno

    nemam pojma sto da radim

    na ekranu mi pise :

    Odabir veze:
    Trazenje WLAN-a


    opcije otkazi


    pod opcije ima samo odaberi(pronade moj router)-pritisnem nista se ne dogada
    pot otkazi-pritisnem ponovno se pojavi trazenje WLAN-a i tako 2x

    jako me to nervira,kad znam da nema nikakvog programa koji zahtjeva net
    Zadnji uredio domy_os : 23-01-2011 u 20:19 Razlog: spajanje postova

  21. #171
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A koje su ti aplikacije aktivne? Tipku za otvaranje izbornika drži par sekundi dok se ne otvori task manager. Možda imaš neku aplikaciju za vremensku prognozu ili ti Gmail aplikacija radi u pozadini?

  22. #172
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    9
    Bodovi
    5.711
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Bodovi: 5.711, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    niti jedna aplikacija,nemam gmail,nemam vremensku prognozu niti ista slicno od otvoreni programi mi stoji samo izbornik i stanje cekanja

  23. #173
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    N 6310i ; se x10,v8 moto
    Operater
    bonbon; simobil;o2
    Godina
    45
    Postova
    399
    Bodovi
    5.841
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao velidar-hrkac Pregledaj post
    jel ti pise na pocetnom ekranu-----iskljuceno je trzenje wlan-a?

    otkazi i iskljuci je velika razlika............

    odi na trazenje wlan mreza
    opcije
    iskljuci trazenje wlan mreza
    i to je to
    vec sam napisao
    otvori se trazenje wlana-a
    pa opcije-ako nadje mrezu tamo imas :
    pokreni preglednik web-a
    trazenje w-lan mreza
    iskljuci trazenje wlan-a.


    pa iskljuci trazenje wlan i to je to......
    moras to imat
    tako je kod mene na e71
    a isto ti je i na e72.....

    na pocetnom ekranu ti mora pisat iskljuceno je trazenje w-lan
    a ne osvjezavanje

    ili jos jednostavnije ako ti je phone nov i nemas nista na njemu napravi hardreset i to je to.......

  24. #174
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nešto ipak radi u pozadini. Znači to je neki od programa koji se automatski uključuju s paljenjem mobitela, a ti nisi svjestan.
    Nisam čuo za bug ove prirode na E72. Što je s GPS-om, povezivanje, imaš Karte? Imaš li isključeno ono kod My Nokia, provjeri i tu opciju.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  25. #175
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Facebook

    Znaci simpa je, korisitio vec ne znam koliko puta preko onog 0.facebook.com sve ok, jucer da se spojim, jer mi je doma net nesto crko... i vidim posisalo mi nekih 20 kn na racunu sto sam imao.. wtf????

    Sta da mu radim sad, evo surfam dalje sa 0kn, ali tu i tamo dobim sms , da spajanje nije moguce, da nadoplatim racun, onda ocito mob necim jos vuce na internet ili koj bog :/ Kak da to provjerim? Nebi htio doplatit bon, pa da mi nastavi vuci pare

    Spajam se preko nokijinog default browsera :/ Inace na net idem jedino preko wifi-a, ne koristim ovaj za placanje ... sad je izuzetak taj face..
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+


 
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 11 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove