Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 11 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 270
  1. #126
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo nema 2 dana kako je izašla verzija 052.005 pa napravi nadogradnju. Debljina fonta sata je nažalost nakon verzije 32 stanjena Nokijinom krivicom ali sad su to popravili, evo skrinšot:



    Tek sam danas stavio ovaj zadnji pa još nije isprobano sve ali čini se da je uklonjeno dosta buba koje su se iskazale u prošloj verziji.
    Zadnji uredio sms freak : 21-11-2010 u 22:21 Razlog: nije bio ispravan prikaz slike

  2. #127
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ja ne znam, idem preko nokie na onaj updater i nadje mi tu novu verziju, odem na nokijinu stranicu, nadje mi neku 031 verziju :/

    ha... evo sad idem opet na nokija azuriranje programa, i ovaj put mi se pojavi opcija azuriraj sada, a prije toga je stalno pisalo azuriraj putem racunala, ja azurirao preko moba i evo, vratila se ona normalna velicina sata, jeejj
    Zadnji uredio Poggiali : 19-11-2010 u 04:57
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  3. #128
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Mobitel
    G2 Touch
    Operater
    T-mobile
    Postova
    168
    Bodovi
    4.496
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pitanje za vlasnike E72!

    Dal ima tko problem da mu su uređaj sam otkljuca dok je u džepu?
    Pitam zbog "nove" kombinacije tipki za otključavanje tipkovnice, dakle lijevi i desni softkey. Pod "novo" mislim na to jer se E71 otključava sa lijevim softom i krajnje donjom lijevom tipkom...

  4. #129
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni nikad bilo problema sa odkljucavanjem...
    Jedino sto me zivcira je bug kada stavljam na bezvucno pomocu tipkovnice,sam mi vrati na opcenito...iritirajuce!

  5. #130
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Mobitel
    G2 Touch
    Operater
    T-mobile
    Postova
    168
    Bodovi
    4.496
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Juventino85 Pregledaj post
    Meni nikad bilo problema sa odkljucavanjem...
    Jedino sto me zivcira je bug kada stavljam na bezvucno pomocu tipkovnice,sam mi vrati na opcenito...iritirajuce!
    Mislis kad vracas sa bezvucnog po defaultu vrati na opcenito, a ne na ono koje je bilo prije bezvucnog?

  6. #131
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Night Rider Pregledaj post
    Mislis kad vracas sa bezvucnog po defaultu vrati na opcenito, a ne na ono koje je bilo prije bezvucnog?
    Ne,opcenito;cijeli dan imam "opcenito" profil i prije spavanja stavljam na bezvucno a sam dodir na tipku mi u sekundi stavi na bezvucno i odmah vrati na "opcenito"...
    To me ubija...

  7. #132
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Mobitel
    G2 Touch
    Operater
    T-mobile
    Postova
    168
    Bodovi
    4.496
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Juventino85 Pregledaj post
    Ne,opcenito;cijeli dan imam "opcenito" profil i prije spavanja stavljam na bezvucno a sam dodir na tipku mi u sekundi stavi na bezvucno i odmah vrati na "opcenito"...
    To me ubija...
    A kada prebacujes pomocu power tipke onda prebaci normalno?

  8. #133
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da,sve normalno...

  9. #134
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam jedno pitanje,dali zna netko zasto ima toliko problema oko nadogradnje firma?!Jednom mi kaze da je dostupna verzija 052.005 a jednom da nema novih verzija...???


    EDIT:nadogradio sam...sad imam jedno pitanje,koje promjene donosi ova nadogradnja?jer ja nisam uocio nista novog osim sta je rijesena buba sa bezvucnim profilom...
    Zadnji uredio Juventino85 : 25-11-2010 u 11:49

  10. #135
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam pitanje oko spajanja na net

    Iso sam isprobat onaj email manager, ukucam postavke svojeg hotmaila, i on kao kreira neki sanduciuc ili sta i odjednom mi dodje poruka da nemam dovoljan iznos za prijenos podataka, i vidim da mi je potrosio 3 kn presotale na racunu ...

    Sad ja imam pitanje, zar ne moze to sve da se podesi da ide samo preko WiFi.a , kako da zabranim da mi se spaja na internet uz placanje ?

    I evo sad mi svako malo dolazi sms, da nadoplatim bon jer nije dovoljan iznos na racunu, znaci on se sam valjda pokusava spojiti, di mogu provjeriti , da iskljucim to spajanje :S Da nebi kupio bon, pa mi ga ovaj potrosi
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  11. #136
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čim imate soft istoga "prvoga" broja, npr 05.xx.xx znači da su riješene samo poneke sitnice. Velike promjene dolaze s većim brojevima. Bug sa silent tipkom je riješen s prvom verzijom 05 softa. Samo što je taj soft postao pravi žderač baterije kako se mnogi žale po Nokia forumima.

    @Poggiali-pa kako ti se spaja pod Web-Postavke? Stavi na "Uvijek pitaj". Ne automatski jer onda se mob spaja preko data-paketa.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  12. #137
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Čim imate soft istoga "prvoga" broja, npr 05.xx.xx znači da su riješene samo poneke sitnice. Velike promjene dolaze s većim brojevima. Bug sa silent tipkom je riješen s prvom verzijom 05 softa. Samo što je taj soft postao pravi žderač baterije kako se mnogi žale po Nokia forumima.

    @Poggiali-pa kako ti se spaja pod Web-Postavke? Stavi na "Uvijek pitaj". Ne automatski jer onda se mob spaja preko data-paketa.
    Najgore je sto sam ja dosao sa 032 na najnoviji verziju pa nisam primjetio neku razliku osim te bube...
    Ali neka,ionako me ta buba najvise zivcirala,jos da malo prorade oko poruka,de nema lagova kad salje poruke da tako sporo izlazim...

    Sve u svemu mob je zakon,i sto mi je najvaznije,baterija beskrajna...
    Mislim da se bolji poslovni mob nemoze naci...

  13. #138
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Čim imate soft istoga "prvoga" broja, npr 05.xx.xx znači da su riješene samo poneke sitnice. Velike promjene dolaze s većim brojevima. Bug sa silent tipkom je riješen s prvom verzijom 05 softa. Samo što je taj soft postao pravi žderač baterije kako se mnogi žale po Nokia forumima.

    @Poggiali-pa kako ti se spaja pod Web-Postavke? Stavi na "Uvijek pitaj". Ne automatski jer onda se mob spaja preko data-paketa.
    Oprosti, jel bi mi mogo napisati precicu, ovako odem u upr. plocu, pa spajanje i sad tu nadjem net postavke, koje kad otvorim imam samo "preuzmi" i "gizmo voip" :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  14. #139
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klikneš na ikonu Globusa, Postavke, Općenito, Pristupna točka-Uvijek pitaj.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  15. #140
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joj puno hvala, znaci trebalo je otvoriti net, sredio sad
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  16. #141
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    ZaGreb
    Mobitel
    Iphone 4 16gb
    Operater
    VIP
    Godina
    46
    Postova
    1.347
    Bodovi
    13.616
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.616, Nivo: 28
    Bodovi: 13.616, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Nokia E72 - pravilno prvo punjenje

    Imam novi mobitel,pa Vas pitam koliko sati da punim prvi put?Znam da trebam staviti puniti kada se baterija skroz isprazni,ali na koliko sati? I koliko puta to treba ponoviti? Hvala unaprijed na odgovoru
    Samsung E700->2x Motorola MPx200->Sony Ericsson K750i->Nokia 8310i i Sony Ericsson W810i->Samsung D600->Sony Ericsson w810i->Sony Ericsson K800i->SONY ERICSSON K800i->Sony Ericsson C510->Nokia E63->Nokia E72-> Iphone 4 16 gb

  17. #142
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Mobitel
    iPhone 8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    223
    Bodovi
    8.216
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.216, Nivo: 21
    Bodovi: 8.216, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja obicno punim oko 10-12h(nemoj cackati po mobu dok se puni,znam da je to tesko kad se ima novi mob,ali...)
    i bilo bi pozeljno taj postupak ponoviti 2-3 puta nakon potpunog praznjenja baterije

  18. #143
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...najbolje ga je koristiti dok se sam ne isključi te ga nakon toga puniti (ugašenog) 12-14h (bez obzira što piše da je napunjen - ostaviti na punjaču) te taj proces ponoviti još 2-3 puta ...
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  19. #144
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    ZaGreb
    Mobitel
    Iphone 4 16gb
    Operater
    VIP
    Godina
    46
    Postova
    1.347
    Bodovi
    13.616
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.616, Nivo: 28
    Bodovi: 13.616, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok puno Vam hvala na odgovoru tako cu napraviti
    Samsung E700->2x Motorola MPx200->Sony Ericsson K750i->Nokia 8310i i Sony Ericsson W810i->Samsung D600->Sony Ericsson w810i->Sony Ericsson K800i->SONY ERICSSON K800i->Sony Ericsson C510->Nokia E63->Nokia E72-> Iphone 4 16 gb

  20. #145
    Hardcore forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Mobitel
    iPhone 3G 8GB
    Operater
    m:tel
    Postova
    689
    Bodovi
    11.222
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.222, Nivo: 25
    Bodovi: 11.222, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao //Wild-Boy\\ Pregledaj post
    ...najbolje ga je koristiti dok se sam ne isključi te ga nakon toga puniti (ugašenog) 12-14h (bez obzira što piše da je napunjen - ostaviti na punjaču) te taj proces ponoviti još 2-3 puta ...
    Ja sam cuo da se ni slucajno prvi put ne smije ugasiti mob tj. da se baterija potpuno isprazni. Jer se neke celije onda nece pravilno formirati. Sacekati dok baterija dodje pri kraju pa onda puniti 10-12h ali nikako je skroz isprazniti
    Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))

  21. #146
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    Note White,Evo 3D,B5702
    Operater
    Tmobile,Tele2,Vip
    Postova
    149
    Bodovi
    4.414
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Bodovi: 4.414, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekipa,imam jedno pitanje za sve vlasnike E72.Ima li itko problema oko brzine uredjaja;meni se cesto desi da prilikom slanja poruke mob ne zeli izaci iz poruka,jednostavno pobijeli ekran i nakon 3-4 sekunde izadje...
    Naravno,nakon sto sam triput stisnuo.
    Inace mogu izaci iz poruke jedino pritiskom na crvenu tipku...
    Cudno...

  22. #147
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    121
    Bodovi
    9.477
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.477, Nivo: 23
    Bodovi: 9.477, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 45,0%
    Ukupna aktivnost: 45,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da li se za nokiu e72 može kupiti crna maska. u vip ima sive e72 sivi, sad bi kupio mob, al me zanima da li postoje zamjenske maske.

  23. #148
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da postoje, ali kvaliteta je upitna. Vani se da kupiti za cca 100 kn.

  24. #149
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    121
    Bodovi
    9.477
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.477, Nivo: 23
    Bodovi: 9.477, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 45,0%
    Ukupna aktivnost: 45,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Naravno da postoje, ali kvaliteta je upitna. Vani se da kupiti za cca 100 kn.
    ok domy, i znači ako se da promijeniti maska, recimo uzmem masku crne boje, i mobitel bude isti kao kad bi ga kupio u crnoj boji ?
    ne kužim zašto bi kvaliteta bila upitna, pa uzeo bi je recimo u mobisu, original valjda valja?
    gdje si mislio da se da kupiti vani, na ebayu, baš sam gledao tamo ali nisam našao.

  25. #150
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao süß Pregledaj post
    da li se za nokiu e72 može kupiti crna maska. u vip ima sive e72 sivi, sad bi kupio mob, al me zanima da li postoje zamjenske maske.
    = Citat = Izvorno postao süß Pregledaj post
    ok domy, i znači ako se da promijeniti maska, recimo uzmem masku crne boje, i mobitel bude isti kao kad bi ga kupio u crnoj boji ?
    ne kužim zašto bi kvaliteta bila upitna, pa uzeo bi je recimo u mobisu, original valjda valja?
    gdje si mislio da se da kupiti vani, na ebayu, baš sam gledao tamo ali nisam našao.
    Odluči se na koju masku misliš...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 11 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove