Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 270
  1. #101
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Gračanica, BiH
    Mobitel
    Nokia E72, Nokia 6700
    Operater
    BHTelecom
    Godina
    36
    Postova
    10
    Bodovi
    3.610
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nefunkcionise ni ovo, a boze dragi, neznam sta mu je ...

  2. #102
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Amarkamaric Pregledaj post
    nefunkcionise ni ovo, a boze dragi, neznam sta mu je ...
    Ček, kažeš čim podigne sustav, resetira se? Isključi mobitel, stisni sve tipke i onda ga uključi, držrći sve tipke. Ne puštaj nijednu! Osim Power tipke.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  3. #103
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Gračanica, BiH
    Mobitel
    Nokia E72, Nokia 6700
    Operater
    BHTelecom
    Godina
    36
    Postova
    10
    Bodovi
    3.610
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nista, isto desavanje :S

  4. #104
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pozdrav svima!

    ima li neko problem na ovom fonu oko osvetljenja tastature?sve je default podeseno ali nekad tastatura sija nekad ne!nekad osvetljenje jace a nekad se utisa pa se poapli svetlo na tastaturi,zna li neko u cemu moze biti problem? softvare nisam update na ovaj najnoviji jer sam cuo da pravi probleme..hvala unapred

  5. #105
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tipkovnica se zajedno s ekranom prilagođava osvjetljenju okoline. Na vrhu mobitela imaš ambient light senzor koji to odrađuje...

  6. #106
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    veruj da sam u ormatu probao pa izvadim fon na svetlo i tad se gasi,posle tek sam to skapirao hvala

  7. #107
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2007
    Mobitel
    HTC Touch HD
    Postova
    6
    Bodovi
    4.722
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.722, Nivo: 16
    Bodovi: 4.722, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav svima,

    Zanima me samo da li je moguće i kako isključiti punjenje mobitela kada je mobitel spojen preko USB-a na komp?!

    Hvala

  8. #108
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemoguce je

  9. #109
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    E72 call log

    Dali je moguce obrisati pojedinacno pozive iz dnevnika poziva i uz koji program je to moguce?
    Hvala unapred!!

  10. #110
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E72
    Operater
    T-MOBILE
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nemojte me ubit, ali imam jedno potencijalno glupo pitanje.

    Naime, kada imam složen mail od firme na mobu svako malo mi nudi spajanje na net (kad je u stand by-u). Kad izbrišem taj account onda je sve ok. Mobile gmail aplikacija radi super, a svaki acc koji je složen preko mail aplikacije od moba traži to spajanje.
    Jel se to da nekak podesit?

  11. #111
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dado1985 Pregledaj post
    Dali je moguce obrisati pojedinacno pozive iz dnevnika poziva i uz koji program je to moguce?
    Hvala unapred!!
    tipka backspace na briše?
    tj. trebala bi brisati u popisu poziva, u popisu mrežnih aktivnosti izgleda da ne možeš brisati

    = Citat = Izvorno postao hrks Pregledaj post
    Nemojte me ubit, ali imam jedno potencijalno glupo pitanje.

    Naime, kada imam složen mail od firme na mobu svako malo mi nudi spajanje na net (kad je u stand by-u). Kad izbrišem taj account onda je sve ok. Mobile gmail aplikacija radi super, a svaki acc koji je složen preko mail aplikacije od moba traži to spajanje.
    Jel se to da nekak podesit?
    naravno, podesi da te ne pita nego da se automatski spoji
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  12. #112
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam jos uvjek problem sa WIFI -em .. znaci mob je radio bez problema spajao se na tomson tg782... da bi iz cista mira prestao pronalazit taj router, ili bi ga naso pa bi u roku par sekundi router nestao, router je resetiran , na kraju svega evo danas sam dobio i novi, ali ista stva, mobitel ga ne pronalazi makar je 2 metra udaljen, dok se bez problema recimo spojim u mcdonaldsu ili na nekom trecem mjestu...

    Sad da ja pitam ,da li treba jos rucno podesiti neke postavke ili da nosim na servis :/ Mobitel ima 3 mjeseca, prije je sve radilo bez greskice :/ Nisam nista dirao, nista updateao, nikakve aplikacije dodavao osim skype.a i opere :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  13. #113
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čudno da ga odjednom prestaje pronalaziti.

    Pogledaj u postavkama modema na kojem kanalu ti radi wifi (od 1 do 14) i stavi ga na recimo "Croatia, channel 6".
    Nekako sam skeptičan da će ovo imati utjecaja, ali barem probaj.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  14. #114
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigurno ti nije skriven SSID? Kanale može mijenjati između 1, 6 i 11, ove između nemoj jer će se preklapati. Isto tako isključi bilo kakvu zaštitu, ako je imaš...

  15. #115
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Kanale može mijenjati između 1, 6 i 11, ove između nemoj jer će se preklapati.
    sa čime će se preklapati?
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  16. #116
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo mob je na servisu, danas se sam restartao, pa cemo vidjet kad se vrati :/ Ne cudi me, takva mi je sreca u zadnje vrijeme, sve sta taknem pretvra se u dreq
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  17. #117
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2010
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam pitanje..kupio sam mobitel i na njemu sam dobio ono Maps..e sad posto mi na kartici od 4GB zauzimaju dosta MB htio bi ih maknuti jer tesko da cu ih koristiti..

    zanima me da li folder CITIES na Mem. kartici sadrzi te mape i da li je to 100% to da ne bi bilo da sam kasnie nesto krivo maknuo..to mi zauzima 2.9 i nes GB,pa pretpostavljam da je to to..

    hvala

  18. #118
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    u8650 sonc
    Operater
    t-sranje
    Postova
    168
    Bodovi
    4.746
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da cities bi ti trebale biti mape.. ali zašto jednostavno ne prebaciš sve na komp što ti treba i ostalo formatiraš i to je to!

  19. #119
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2010
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iskreno ne zelim se zezat s tim jer me strah da nes krivo ne napravim,tek sam kupio mob..

  20. #120
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    u8650 sonc
    Operater
    t-sranje
    Postova
    168
    Bodovi
    4.746
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nems sta krivo napraviti osim što možeš izbrisati podatke koji su ti važni, a zbog toga ih prebaciš na komp. i format i to je to...

  21. #121
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2010
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aha..ok..ali ono kaj me zanimalo folder CITIES su mape?

  22. #122
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    u8650 sonc
    Operater
    t-sranje
    Postova
    168
    Bodovi
    4.746
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da..................................

  23. #123
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao xlr Pregledaj post
    Čudno da ga odjednom prestaje pronalaziti.

    Pogledaj u postavkama modema na kojem kanalu ti radi wifi (od 1 do 14) i stavi ga na recimo "Croatia, channel 6".
    Nekako sam skeptičan da će ovo imati utjecaja, ali barem probaj.
    Vratio se mob sa servisa, mjenjali neki UI modul, ali ista stvar sa WIFI, i onda bezveze odem lupim na kanal 4 i eto radi aaaaa

    e sad je jedan drugi "problemcic", sat je skoro pa duplo sitniji od prijasnjeg sitnog sata :S pa jedva vidim procitati, kaj je to :S kak da ga povecam :/ Prije je bio u skladu sa fontom od multifunkcionalnih tipki, sad je dosta sitniji od toga fonta
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  24. #124
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne možeš. Vjerojatno koristiš Font magnifier, pa se u skladu s umanjenjem fonta smanjuje i prikaz sata.
    To je s novim firmwareom nastalo. Znači da su ti ga bezveze ažurirali na fw ver. 051.nešto. Inače taj soft je označen kao veliki potrošač energije. Nemoj se čuditi ako ti baterija bude tražila punjač nakon 24 sata umjerenog korištenja.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  25. #125
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah krasno, i kaj to se neda downgrade napraviti.. .taman sam bio veseo kaj mi baterija 2 tjedna drzi :/ da stavili su 051.018

    Font sam samo stavio tamo na "veliki", nisam drugo dirao...
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove