Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 270
  1. #76
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Jesi popunio memoriju mobitela nekim programom? Koliko slobodno imaš?
    Treba obrisati cache sa ovom metodom koju sam gore reko, brisanjem prirucnu memoriju nikaj ne dobiva..
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  2. #77
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Jesi popunio memoriju mobitela nekim programom? Koliko slobodno imaš?
    Mem telefona 224,3mb, mem na kartici 9,5gb .... malo mi blesavo da bi za nokijin browser morao skidat dodatne programe kako bi brisao cache :S, nokia onda sama sebi dala sah mat :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  3. #78
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2007
    Mobitel
    HTC Touch HD
    Postova
    6
    Bodovi
    4.722
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.722, Nivo: 16
    Bodovi: 4.722, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Za koju boju se odlučiti

    Pozdrav ekipa!

    Molim vas ako mozete pomoci... Naime kroz par dana cu kupiti E72 ali koju boju da uzmem.

    Uzasno mi se svidja bijela i gledao sam malo na youtubu kako izgleda, sad vidim da ima i tu ljudi koji koriste bijelu pa me zanima da li se tipke ili rubovi ili poklopci od usb-a i kartice prljaju i da li tipke na tipkovnici izbljede nakon odredjenog vremena koristenja?!

    Pitam zato sto sam to procitao na par recenzija, pa me zanima vase iskustvo i pravo stanje da li se prljaju ili ne...

    Preko njuskala se ne moze bas naci nova white edition ali bi kupio recimo crnu ili sivu i poslije si kupio bijelo kuciste pa zamijenio...

    Hvala vam na odgovorima...


    p.s. kad vec budem kupovao, koju da uzmem crnu ili sivu hehehehe

  4. #79
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne znam, ja imam bjelu, vec koliko, i jedino sta se uprljalo malo je ona kozna torbica u kojoj je nosim, a mob je jos uvjek ko iz ducana, bez jedne pikice... Ne znam, ako si mozda auto mehanicar ili rudar, onda bi moglo biti osjetljivo inace ne zamaraj se
    Ako bi iznio neku primjedbu, to bi bila na onaj kromirani poklopac baterije, koji voli upijati packe :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  5. #80
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Desire HD, N900, N8, E72
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    1.217
    Bodovi
    19.415
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekipo, ima li tko jos ovaj problem., gmail radi ok i onda odjednom prestane skidat mailove..

  6. #81
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne prlja se ništa niti izblijedi....jedino način na koji je ja zaprljam je taj da je uzmem u ruke nakon čitanja novina ujutro (al to je normalna stvar jel)

  7. #82
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nokia E72 software version 051.018 released

    This software release comes with Microsoft Office Communicator 1.7 and Nokia Chat 2.0, bringing new chat features to your device. This release includes a number of usability and performance improvements,including updated browser, updated QuickOffice with Office 2007 support, and a new version of Lotus Notes Traveler.Many of the Ovi applications,including Ovi Music, Ovi Store, and Ovi Files, have been updated.There are also improvements to the e-mail, calendar,and Contacts applications.To get this software through your device, select Applications > Software Update, and choose the software you want to update.Alternatively,this software release is available through the Nokia Software Updater

    Download Nokia Software Updater
    http://nds1.nokia.com/files/support/...erSetup_EN.exe

  8. #83
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja nikak nemrem uploadat na tu verziju...kaže da je zadnja 031.023

  9. #84
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Promijeni product code, možda tvoj još ne podržava update, jeli brendiran na nekog od operatera?
    HC4L

  10. #85
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kupljen je u tmobileu, ali kao prva verzija koja nije lockana niti brandirana...idem ponovno probat pa javim....čak sam išao i na reinstalaciju trenutnog softwarea i nakon što to obavi, prilikom pokretanja me uopće ne traži namještanje zemlje,sata i ostalog...već samo pin i to je to...

    EDIT: ipak je bio problem u product codeu....hvala puno
    Zadnji uredio TomZG : 10-09-2010 u 18:30

  11. #86
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ste vidjeli što su napravili s digitalnim satom dolje u kutu? Totalni kretenizam. U staroj verziji je sat bio dovoljno velik da u gornjem kutu mogu držati analogni, a dolje sam vidio digitalni. Sadašnja verzija je mikroskopska! Bezveze!
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  12. #87
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    349
    Bodovi
    6.403
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.403, Nivo: 19
    Bodovi: 6.403, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kupio e72 sivu u vip-u! Nakon 5 dana reklamirao u vip-u zbog mrtvih pixela. Poslali u mobis i u mobisu zamjenili ekran. Kako je telefon reklamiran u roku od 8 dana želim novi telefon a neznam hoću li i kako imati mogučnosti dobiti ga s obzirom da je po ovom već prčkano i dirano??? Ima li tko ovakovo iskustvo s vip-om!

  13. #88
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mario30 Pregledaj post
    Kupio e72 sivu u vip-u! Nakon 5 dana reklamirao u vip-u zbog mrtvih pixela. Poslali u mobis i u mobisu zamjenili ekran. Kako je telefon reklamiran u roku od 8 dana želim novi telefon a neznam hoću li i kako imati mogučnosti dobiti ga s obzirom da je po ovom već prčkano i dirano??? Ima li tko ovakovo iskustvo s vip-om!
    Pa ne kužim u čemu je problem? Neki servisi bi rekli da je to "normalno" i ne bi uopće mijenjali ekran. Ti, ako se odlučiš na prodaju svoje E72, ne moraš nikome govoriti da je već treći dan od kupovine bila u servisu.
    Uživaj u ovome, kako sam negdje pročitao "Swiss knife, all in one in cell phone". I fakat jest veličanstvena ova E72!
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  14. #89
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    349
    Bodovi
    6.403
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.403, Nivo: 19
    Bodovi: 6.403, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma mobi, ja bi samo htio novi telefon a ne onaj po kojemu je dirano bilo što s obzirom da je reklamiran u vip-u u roku od osam dana. Tražim novi od vip-a! Mobis je sasvim ok i nemam zamjerke na njih. Sve pet. Imam zamjerku na Vip koji mi vjerojatno neće dati novi. Vidjet ću ovih dana kad me pozovu iz vip-a da dodjem po telefon. jer reklamacija je 8 dana od kupnje, od toga 3 dana zamjena telefona za novi a za ostalih 5 telefon se mora poslati na servis za ustanovu kvara. kako je na mom zamjenjen ekran smatram da bi ipak trebao dobiti novi jer telefon ipak nije bio ispravan ili kako već. jer ćemu onda rok od osam dana od reklamacije. Uglavnom, imao sam prilike koristiti neko vrijeme e72 od treče osobe i telefon je stvarno odličan što me je ponukalo na kupnju istog. samo eto dogodio mi se feler...

  15. #90
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao TomZG Pregledaj post
    kupljen je u tmobileu, ali kao prva verzija koja nije lockana niti brandirana...idem ponovno probat pa javim....čak sam išao i na reinstalaciju trenutnog softwarea i nakon što to obavi, prilikom pokretanja me uopće ne traži namještanje zemlje,sata i ostalog...već samo pin i to je to...

    EDIT: ipak je bio problem u product codeu....hvala puno
    Kako se mjenja taj product code? jer je ista stvar i kod mene

    p.s. evo sad sam gledao na nokijinoj stranici.. pise da je zadnja verzija softwarea 031.023 koju ja i imam :/
    Zadnji uredio Poggiali : 28-09-2010 u 07:37
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  16. #91
    Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2008
    Mobitel
    E66, omnia i-900
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ne bih otvarao novu temu probacu na ovom delu foruma, i ono sto me zanima je da li je moguce sledece:

    Dakle, imam dostupnu wireless mrezu preko koje najnormalnije surfujem sa svojim mob. telefonom (Nokia E72). Ono sto me zanima je da li je moguce surfovati tom istom mrezom na racunaru koji nema wireless karticu, a pomocu E72?
    Znam da mogu preko PC Suite-a da povezem racunar na net preko mobilnog, ali tu nemam opciju da biram konekciju, vec se samo moze konektovati na mrezu mog operatera ..

    Svaka pomoc je dobrodosla

  17. #92
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Mobitel
    G2 Touch
    Operater
    T-mobile
    Postova
    168
    Bodovi
    4.496
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav!
    Par pitanja za vlasnike E72 ako nije problem.

    1. Kakva je nakon dužeg korištenja, ima li mjesta na kojem nesto počne skripat ili se gulit?
    2. Kakvi su zvucnici? Dal je zvonjava dovoljno glasna i dali se može razgovor normalno odvijati u malo bučnijim uvjetima?

    Ubiti imao sam E71 godinu i pol i sa svime navedenim sam bio zadovoljan pa me samo zanima da nije nasljednik lošiji od prethodnika u tim stvarima jer bi ga možda uzeo...

  18. #93
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao beetleman Pregledaj post
    Ekipo, ima li tko jos ovaj problem., gmail radi ok i onda odjednom prestane skidat mailove..
    Znam da je odgovor vjerojatno zakasnio, ali ... Da nije mozda stvar u bateriji. Naime, meni kad baterija padne ispod cca20% slanje i primanje mailova (exchange i gmail) dosta reducira, pa neke mailove dobijem i po sat ili dva kasnije, ili tek kad spojim mob na punjač.

    = Citat = Izvorno postao Night Rider Pregledaj post
    Pozdrav!
    Par pitanja za vlasnike E72 ako nije problem.

    1. Kakva je nakon dužeg korištenja, ima li mjesta na kojem nesto počne skripat ili se gulit?
    2. Kakvi su zvucnici? Dal je zvonjava dovoljno glasna i dali se može razgovor normalno odvijati u malo bučnijim uvjetima?

    Ubiti imao sam E71 godinu i pol i sa svime navedenim sam bio zadovoljan pa me samo zanima da nije nasljednik lošiji od prethodnika u tim stvarima jer bi ga možda uzeo...
    Ad.1. Sad E72 imam nešto malo više od 6 mjeseci, i nema nikakvog škripanja, guljenja, "lufta" odnosno praznog prostora između nekog poklopca i ostatka telefona i tsl. Ipak, jedna prijateljica ima isto E72 (kupila ju je prije cca mjesec dana, nakon što je imala dugo E71) i njoj se zadnja vratašca od baterije malo ljuljaju gore dole (kao da je poklopac pola ili jedan milimetar kraći nego što bi uistinu trebao biti).
    Ad.2. Zvucnici su više nego dovoljno glasni. Nije to mobitel na kojem će se puštati muzika za deset ljudi, ali što se tiče zvonca i glasnoće zvučnika (za razgovor) u malo glasnijim uvjetima nema nikakvih problema. Ipak, sumnjam da bi se bilo što čulo da razgovaras primjerice pokraj motora Airbusa A320.

    Sve u svemu, ako imas E71 i ako si zadovoljan s njom, ja ne bi mjenjao jer su razlike minimalne, a ako nemas E71 kupuj jer je telefon odlican.
    Zadnji uredio domy_os : 08-10-2010 u 13:53 Razlog: spajanje postova

  19. #94
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Mobitel
    G2 Touch
    Operater
    T-mobile
    Postova
    168
    Bodovi
    4.496
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Bodovi: 4.496, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dorian_gray Pregledaj post
    Ad.1. Sad E72 imam nešto malo više od 6 mjeseci, i nema nikakvog škripanja, guljenja, "lufta" odnosno praznog prostora između nekog poklopca i ostatka telefona i tsl. Ipak, jedna prijateljica ima isto E72 (kupila ju je prije cca mjesec dana, nakon što je imala dugo E71) i njoj se zadnja vratašca od baterije malo ljuljaju gore dole (kao da je poklopac pola ili jedan milimetar kraći nego što bi uistinu trebao biti).
    Ad.2. Zvucnici su više nego dovoljno glasni. Nije to mobitel na kojem će se puštati muzika za deset ljudi, ali što se tiče zvonca i glasnoće zvučnika (za razgovor) u malo glasnijim uvjetima nema nikakvih problema. Ipak, sumnjam da bi se bilo što čulo da razgovaras primjerice pokraj motora Airbusa A320.

    Sve u svemu, ako imas E71 i ako si zadovoljan s njom, ja ne bi mjenjao jer su razlike minimalne, a ako nemas E71 kupuj jer je telefon odlican.
    Zahvaljujem!
    Imao sam E71 ali sam je prodao i uzeo G2 Touch na kojeg se baš i nisam naviknuo zbog nedostatka fizičke tipkovnice pa razmišljam o zamjeni istog za E72 pa me je samo to još zanimalo...

  20. #95
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Gračanica, BiH
    Mobitel
    Nokia E72, Nokia 6700
    Operater
    BHTelecom
    Godina
    36
    Postova
    10
    Bodovi
    3.610
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zdravo,
    imam problem sa e72, nakon pola godine koristenja, samo mi se desilo da nakon paljenja nakon 5 sec na da kazem "Deskotpu" mobitela, da se telefon sam restartuje, i tako svaki put, jel se kome desavalo i znal ko sta da radim, neznam sta mu je, do sad me slusao kao pravi, ekstra telefon , al sad me ovo zabrinulo :S

  21. #96
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vjerojatno ga ubija neka aplikacija u pozadini, ali i neka instalirana tema.
    Ja sam na svoju instalirao preko 50 tema, na karticu, sada kad je upalim nema odmah početnoga desktopa nego cca 30-ak sec pali sve programe koji rade u pozadini (Taskman, Black List, Worldmate plus tema s kartice sa slikom na desktopu isto na kartici...). Dosta se usporila.
    Symbian je izgleda dosta slab OS, nije čudo da se Nokia okreće novom OS-u.
    Bogte, katkad mi je E72 sporija od onih prvih Symbiana s procesorom od 200 i nešto mHz.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  22. #97
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Gračanica, BiH
    Mobitel
    Nokia E72, Nokia 6700
    Operater
    BHTelecom
    Godina
    36
    Postova
    10
    Bodovi
    3.610
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a imas li kakvo rjesenje za mene druze, nemogu ga stici ni resetovati pomocu *#7370# prije mi se resetuje , sta da radim ...

  23. #98
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ukloni karticu (memorijsku) za početak. Onda ga uključi.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  24. #99
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Gračanica, BiH
    Mobitel
    Nokia E72, Nokia 6700
    Operater
    BHTelecom
    Godina
    36
    Postova
    10
    Bodovi
    3.610
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Bodovi: 3.610, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uradio sam to odma, nista nije pomoglo, isto se desava :S

  25. #100
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ništa, hard reset. Pogledaj na Google koje tipke stisnuti. Znao sam, ali zaboravio.

    Evo. http://discussions.europe.nokia.com/...od/td-p/578369
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove