Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 270
  1. #26
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Super, hvala

    Onda jos par stvari :

    Da li se moze podesiti da se mobitel spaja samo preko WIFI-a , jer neki put se zaletim, pa on ide klasicno na internet, umjesto preko mog kucnog routera...

    I da li se moze GPS srediti da se ne povezuje na internet, nesto sam cackao, samo karte gledao, nigdje nisam trazio updejtanje ili sta slicno, i onda primjetim da mi fali iznos na racunu :/
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  2. #27
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. Izbornik - Uprav.ploč - Postavke-Veza-Odredišta-Internet - i tu si zamijeniš prioritete i staviš Wlan mrežu na 1. mjesto..... s time da ukoliko imaš nekategorizirane pristupne točke ili ih izbriši ili "popikaj" na odgovarajuća mjesta
    2. Možeš, ali ukoliko isključiš to kratko spajanje na net, trebat će ti prvi puta oko 10 min dok nađe odn. spoji se na satelit...

  3. #28
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro, mozes li mi navest precac do iskljucenja neta za gps, pa da isprobam to ?
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  4. #29
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izbornik-Upravlj. ploča - Postavke - Općenito - Određ. položaja - Metode određ. položaja - i makni sve osim Integrirani GPS......

  5. #30
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala care, ovo je pomoglo, sad mi ne skida nista, a treba mu jedno 2-3 minute duze dok se poveze
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  6. #31
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nema frke, ak još kaj trebaš, viči...

  7. #32
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vi, koji posjedujete E72, jedno pitanje - kada vam stigne SMS, pojavi se ona mala ikonica na dnu ekrana.
    E, sada, prije kada bih na nju kliknuo vidio bih ime pošiljatelja i prvih par slova poruke.
    Tek danas mi je pogled pobjegao da klikom na tu ikonu vidim samo ime pošiljatelja, bez početka SMS-a.
    Verzija softa je 031 (trenutno najnovija).
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  8. #33
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je, tak je i meni sa 031...samo se vidi ime pošiljatelja...

    Poggiali daj molim te napiši što si točno dobio u paketu sa White editionom....Ovaj čas je dobio doma na stol pa su mi neke stvari čudne...nema stalka za telefon niti one fensi šmensi bluethooth slušalice... Čak niti na stranici od tmobilea nema navoda da se to dobije u paketu...(a gledao sam po youtubeu testove, unboxing i sl..)
    Zadnji uredio xlr : 01-08-2010 u 10:15 Razlog: spojeni postovi

  9. #34
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaj ne piše u uputama što sadrži prodajni paket?

    sa nokijine stranice:
    Sales package contentsSales package contents
    Nokia E72
    Nokia High Efficiency Charger AC-8
    Nokia MicroSD4GB MU-41 (inside device)
    Nokia MicroUSB data cable CA-101D
    Nokia Stereo Headset WH-601
    Nokia Battery BP-4L
    Carrying case and strap
    Cleaning cloth
    User Guide
    Nokia Eseries Experience Leaflet
    Nokia PC Suite (v 7.1) in microSD card
    Services included in the box:
    - Ovi Maps
    - Nokia Messaging supported
    Zadnji uredio Vader : 31-07-2010 u 18:41
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  10. #35
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    N 6310i ; se x10,v8 moto
    Operater
    bonbon; simobil;o2
    Godina
    45
    Postova
    399
    Bodovi
    5.841
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Bodovi: 5.841, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e moj tom mi u Hrvatskoj dobivmo osakacene pakete ...kakva bluetooth slusalica kakv stolni stalak....
    inace e72 super mob
    po meni jedan od kvalitetnijih u zadnje vrijeme....

  11. #36
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao velidar-hrkac Pregledaj post
    e moj tom mi u Hrvatskoj dobivmo osakacene pakete ...kakva bluetooth slusalica kakv stolni stalak....
    inace e72 super mob
    po meni jedan od kvalitetnijih u zadnje vrijeme....
    citat je skinut sa nokijine stranice za Evropu, a ne za Hrvatsku, ako je na nekom tržištu bila u paketu slušalica ili stalak, to je extra naručeno i priloženo uz mob, npr: http://www.mobis.hr/MobilePhoneDetai...o-plava.wshtml
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  12. #37
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja bih mijenjao svoju rabljenu 5800 za novu E72 white s nadoplatom od cca 700 kn pa me zanima koliko se isplati? Dosadio mi je touch screen pa hoću malo promijeniti. Ne vidim na slikama postoji li hardverska "olovka" za multiselection? Kako radi navigacija, kompas, akcelerometar, koliko traje baterija i koliko ste zadovoljni uređajem? Ima li netko sliku ekrana na suncu i par slika i videa s kamere da usporedim s 5800?

  13. #38
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navodno sve nove E72 dolaze sa stalkom i autopunjačem te dolaze u novim, većim kutijama plave boje. Ja sam gledao review na youtubeu baš ove white edition (velika bijela kutija sa srebrnim detaljima) i frajer zaista izvadi stalak za auto (cr-115) i bluethooth slušalicu koja je ujedno i nacrtana sa telefonom na prednjoj strani kutije..Izgleda da sam popušio ta dva detalja,ali dobro, dobio sam je za smiješne novce pa nesmijem biti čangrizav....Mene je najviše zanimalo to da li nas Tcom pljačka (pošto je od tamo telefon uzet) i daje "poluopremu" uz telefone ili da krivim sebe zbog brzopletosti prilikom kupnje...

  14. #39
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo kak treba izgledat...s tim da ovdje pak fali usb kabel...


  15. #40
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao TomZG Pregledaj post
    evo kak treba izgledat...s tim da ovdje pak fali usb kabel...

    Tako je, fali usb kabel, ii ako budemo picajzle fale oni silikonski cepici za slusalice, 3 velicine . I za ove sluske za mp3 i za BT slusku...

    Eto u ovih par dana.. mob mi je fantastican, baterija mi je izdurala skoro 5 dana , od toga je bilo nekih 150 slika, slusanje mp3 na max... gps radio jedno 3-4 sata, wifi dosta koristen, gledanje klipova po tubeu... javi mi se da je bat prazna... i automatski se prebaci u power save... i nemos ubit bateriju, jos jedno 3 sata palio blic, navijao mp3... nece da crkne, reko da ga stavim puniti prije


    ajde malu zamjerkicu bi dao slusalicama, nema basa ni pod razno, dosta ovako sve kvalitetno djeluju, ali eto steta, raspon im je koma... mislim da su cak bolje ako zaboravimo ergonomiju, one slusalice koje dolaze sa 6120c
    Zadnji uredio Poggiali : 01-08-2010 u 18:54
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  16. #41
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako je nacrtano na kutiji, onda treba biti unutra, ako nije, onda ne
    možda samo nove pošiljke imaji BT + stalak, moguće da je ovaj iz t-coma iz starije pošiljke

    p.s. i dalje nisi odgovorio što je nacrtano na tvojoj kutiji
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  17. #42
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sad sam gledao na netu i bluetooth slušalica ide samo uz bijelu E72...

  18. #43
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vader Pregledaj post
    ako je nacrtano na kutiji, onda treba biti unutra, ako nije, onda ne
    možda samo nove pošiljke imaji BT + stalak, moguće da je ovaj iz t-coma iz starije pošiljke

    p.s. i dalje nisi odgovorio što je nacrtano na tvojoj kutiji

    moja kutija je identična ovoj gore (dakle s prednje strane nacrtan telefon sa ovom malom bt slušalicom) a sa zadnje strane je nacrtan i stalak...U maloj knjižici koja se dobije također piše: vaš mobilni uređaj dolazi s Nokia držačem... Nisu oni bez razloga mijenjali veličinu kutije..mora se s njom dobit ta oprema...

  19. #44
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozzz mene zanima koji bi bilo bolje mob uzeti e72 ili e73.I jos me zanima kakva je reprodukcija glazbe u ovih mobitela i kakva je jacina i kvaliteta zvucnika.Hvala

  20. #45
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Afaik, E73 je zapravo američka t-mobile verzija E72.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  21. #46
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    Nagrade:
    Activity Award

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S9+
    Operater
    Tomato
    Godina
    41
    Postova
    244
    Bodovi
    17.157
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Bodovi: 17.157, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Ukupna aktivnost: 99,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao etios Pregledaj post
    Pozzz mene zanima koji bi bilo bolje mob uzeti e72 ili e73.I jos me zanima kakva je reprodukcija glazbe u ovih mobitela i kakva je jacina i kvaliteta zvucnika.Hvala
    E72 bi rekoa da ima nesto tisi vanjski zvucnik ako usporedim sa 6120c, takodjer ima slabije izrazeno podrucje nizih frekvencija, ako se slusa preko slusalica, uglavnom trebas imat skoro do max pojacano, ako volis malo glasnije inace da slusas, nece ti usi poparati bez brige :/

    p.s. ja imam pitanje u vezi akcelometra, sta on moze jedino biti za utisavanje alarma i poziva, ne moze se igrati nesto sa njim kao npr na n95?
    Zadnji uredio Poggiali : 02-08-2010 u 14:26
    http://dcigleneckiphoto.wordpress.com

    Nokia 6020, 6120C, E72, E6, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S9+

  22. #47
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Poggiali Pregledaj post
    p.s. ja imam pitanje u vezi akcelometra, sta on moze jedino biti za utisavanje alarma i poziva, ne moze se igrati nesto sa njim kao npr na n95?
    instaliraj programe koji ga koriste i uživaj
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  23. #48
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Još jedno pitanje.
    Našao sam odgovor, ali forum ne nudi opciju brisanja vlastita posta.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  24. #49
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Ja bih mijenjao svoju rabljenu 5800 za novu E72 white s nadoplatom od cca 700 kn pa me zanima koliko se isplati? Dosadio mi je touch screen pa hoću malo promijeniti. Ne vidim na slikama postoji li hardverska "olovka" za multiselection? Kako radi navigacija, kompas, akcelerometar, koliko traje baterija i koliko ste zadovoljni uređajem? Ima li netko sliku ekrana na suncu i par slika i videa s kamere da usporedim s 5800?
    Skužio sam ovo s olovkom, mijenja je CTRL tipka. Danas sam se malo igrao s njom, ali nisam imao prilike instalirati Garmina tako da je pitanje oko njega i dalje otvoreno...

  25. #50
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Kostolac
    Mobitel
    HTC HD2
    Operater
    Telenor
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav svima,imam ponudu da umesto N82 i male doplate 120e uzmem novu E72 pa me interesuje vaš mišljenje o tome,konkretno kakav je E72 fon,da li ste zadovljini sa njime ili ne.Čula sam da se kod nekih korisnika javlja malo puckanje poklopca i da se zadnji poklopac malo rasklimao.Inače meni se užasno dopada ovaj fon.Pitala sam prijateljicu koja ima E71 već dve godine i ona je prezadovoljna sa tim telefonom.Hvala


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove