ako si postavil vec mail, ides na poruke pa na zeljeni mail pretinac --> opcije --> postavke e-poste --> postavke spajanja pa tamo u dolaznoj posti postavis pristupnu tocku po zelji... nadam se da je tak ili slicno tome jer ja imam E71 pa pisem po tome...


Odgovori uz citat
...jos jednom hvala na trudu



Bookmarks