Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 11 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 226 do 250 od 270
  1. #226
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6 Plus
    Operater
    Bonbon
    Godina
    38
    Postova
    107
    Bodovi
    8.096
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovak pitanje, kad imam uključen alarm i namješteno je da zvoni svakih 10min ako se ne prekine i nakon sat vremena ako nisam vidio/čuo alarm onda mi više ne piše da je opće bio alarm, jel ima kakvo rješenje da mogu vidjeti alarm da je bio? hvala

  2. #227
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Solin
    Mobitel
    Iphone 4, HTC Hero
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    114
    Bodovi
    9.673
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.673, Nivo: 23
    Bodovi: 9.673, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam jedno pitanje. U opcijama je pod Zadana Veza postavljeno "Uvijek pitaj" i svejedno, Nokia Ovi Store kad se spaja, odmah ide na TM Internet, znaci data konekciju. Dok pregledavanje Weba odmah skuzi kucni WLAN i njega koristi. Kako ga nagovoriti da uvijek pita, pa da mogu traziti wlan ili da odaberem trenutno dostupni? Je li neki bug u pitanju ili?

    Soft je zadnji v71, hard reset napravljen. Automatsko trazenje wlana ukljuceno, pa na home-u odmah prikaze da je wlan nadjen. Prioriteti postavljeni, wlan 1, tm hr internet 2.

  3. #228
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koja ti je pristupna točka defaultna u postavkama web preglednika?
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  4. #229
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2011
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel postoji za tu nokiju nekakva aplikacija za Facebook? Nesto tipa kao na iPhoneu i jel se isplati mijenjat iPhone 4 za tu nokiu plus nadoplata od 1500kn...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #230
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odakle ta glupost o zamjeni plus 1500kn kada se malo rabljene po oglasniku prodaju za manje od 1500?
    Ili odvoji 1500kn pa kupi sebi jednu E72, a ostavi si i iPhone...
    Po meni, baš ta Nokia vrijedi i dobro ju je imati, ali nije imperativ. Tko zna, možda ti se koncept qwertz tipkovnice i neće svidjeti, a posebno naglašavam ekran koji je stvarno malen, 2.36 inča. Čak T-Mobileov onaj Text ima 2.6 inčni ekran.
    Odvagni pro et contra. Kažem, lijepo ju je imati, ali ne pod svaku cijenu!
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  6. #231
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2011
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znaci moj iPhone vise vrijedi? A nis onda cu ga ostavit,ali lijepa je ta nokia


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #232
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ljudi imam pitanje; događa mi se da kad mi dođe poruka piše mi sat u koji je poruka stigla, ali 2 sata više piše. Sve ostalo radi normalno, alarm i ostale postavke. Kako to ispraviti??????
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!

  8. #233
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isključi automatsko ažuriranje sata i onda ga po potrebi ručno namjesti. Isto tako pogledaj i regiju u kojoj se nalaziš.

  9. #234
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Automatsko azurirsnje vremena iskljuceno a vrememenska zona je namjestena na hrvatska +2. Posaljem si poruku da provjerim. Ima li jos kakva metoda ili je to to?
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!

  10. #235
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jos uvijek ti je krivo? nakon podesavanja vremenske zone bi trebalo tocno vrijeme pisati...

  11. #236
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vrijeme je u redu, alarmi u redu, vrijeme dolaska poruke je krivo, po dva sata se razlikuje; ako je poruka dosla u 19 h, na mobu pise 21!
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!

  12. #237
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moguće da je i operater nešto zeznuo na SMS centru. Probaj karticu drugog operatera čisto da potvrdiš/eliminiraš i tu stvar.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  13. #238
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Riješeno, izmjenio sim kartice od dvije mreže, ponovo namjestio vrijeme i zonu i voila!!!!!!
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!

  14. #239
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    5
    Bodovi
    2.236
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.236, Nivo: 10
    Bodovi: 2.236, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Molim vas može mi neko pomoći,ne mogu postavit svoj gmail.odem na čarobnjaka,izaberem gmail,upišem svoju adresu i lozinku,onda se počne učitavat i vrati me da opet izaberem koji mail hoću(lotus,yahoo,gmail....)

  15. #240
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6 Plus
    Operater
    Bonbon
    Godina
    38
    Postova
    107
    Bodovi
    8.096
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Bodovi: 8.096, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vedranvex Pregledaj post
    ovak pitanje, kad imam uključen alarm i namješteno je da zvoni svakih 10min ako se ne prekine i nakon sat vremena ako nisam vidio/čuo alarm onda mi više ne piše da je opće bio alarm, jel ima kakvo rješenje da mogu vidjeti alarm da je bio? hvala
    anybody?

  16. #241
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nedavno sam resetirao mobitel na tvornicke postave, updateao softver na 081.003. Nakon toga primjetio sam u postavkama za poruke da mob prima samo 999 SMS poruka. Ranije sam imao preko 2000 SMS poruka u mobitelu. Da li netko zna jel to sad neka promjena nakon updatea ili o cemu se konkretno radi? Nije da mi trebaju te poruke u toj kolicini, no navikao sam se na to da ne moram brisati poruke. Odnosno stara E66 nije imala to ogranicenje koliko se sjecam, pa sam imao sve poruke unazad recimo 3 godine u njemu.
    Druga stvar, namjesteno mi je da mi poruke sprema na SD karticu. Nakon sto spojim mobitel na komp i kasnije ga otspojim on sam prebacuje poruke dalje u telefon a ne vise na karticu. U cem je kvaka? Ili je to neki novi bug nakon updatea?

  17. #242
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moguće je da su uveli te izmjene kako bi telefon radio stabilno i relativno brzo ako se nakrca sa nekoliko stotina poruka.
    A ako nije da ti te sve poruke trebaju, radije ih sinkroniziraj sa Suiteom i onda pobriši iz mobitela, radit će brže.
    Što se tiče zadnjeg, vjerojatno je isto vezano za te izmjene sa porukama jer ipak je interna memorija puno brža od one na kartici.

    Meni nedostaje što su maknuli prikaz pošiljatelja poruke u na stand by ekranu, to je bila jedna od korisnijih promjena ali očito samo privremeno,

  18. #243
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da nije to mozda limit za poslane poruke? na e71 imam opcije da li se poslane spremaju i koliko zadnjih da sprema... za primljene nema limita...

  19. #244
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2012
    Mobitel
    003861
    Operater
    gsm
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    poz zna li tko kako doci do koda od noka e72 poz

  20. #245
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    12345
    HC4L

  21. #246
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blebla Pregledaj post
    da nije to mozda limit za poslane poruke? na e71 imam opcije da li se poslane spremaju i koliko zadnjih da sprema... za primljene nema limita...
    pise samo "broj spremljenih poruka"... ne znam

  22. #247
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HELL53 Pregledaj post
    pise samo "broj spremljenih poruka"... ne znam
    to je u postavkama poruka pod ostalo? iznad toga pise spremi poslane poruke da/ne?
    jednostavno provjeris, pogledaj kolko imas poslanih, stavi broj spremljenih poruka na taj broj ili manji i posalji jednu poruku, najstarija ili vise njih bude se izbrisala, tocno do broja kojeg si podesil... ja sam na e71 znal imati i vise od 2500 primljenih, nakon toga vise nije radila notifikacija na home, poznati bug... tak da ne vjerujem da su na e72 stavili limit na primljene poruke...

    EDIT: 49. str

  23. #248
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aha, onda je to to, ocito se odnosi na poslane... pa da... logicno je...

  24. #249
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    72
    Bodovi
    7.860
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Bodovi: 7.860, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jos jedno pitanje, kako podesiti da mi svaki put ne izbacuje onaj meni gdje biram kako se spojiti na net... WLAN, Broadband i sl. prilikom provjeravanja maila nego da automatski provjeri mail preko npr. Broadbanda?

  25. #250
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    259
    Bodovi
    3.146
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Bodovi: 3.146, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HELL53 Pregledaj post
    jos jedno pitanje, kako podesiti da mi svaki put ne izbacuje onaj meni gdje biram kako se spojiti na net... WLAN, Broadband i sl. prilikom provjeravanja maila nego da automatski provjeri mail preko npr. Broadbanda?
    u postavkama spajanja si odaberi fiksnu pristupnu tocku, E72 bi trebal imati i grupe veza (stavis si par wlan-ova, i 3g na zadnje mjesto...) pa stavis tu grupu... mozes si onda staviti i automatsko skidanje svakih pol sata - sat ili kak hoces i onda ti mailovi sami dolaze i nemas brige dal si doma na wlanu ili vani na 3g ako si i to stavis... mozes si i ograniciti skidanje do odredene velicine maila da ti ne pojede cijeli internet paket ako imas malo...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 11 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Milestone] Općenito, dojmovi, iskustva, pitanja....
    By duude88 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 754
    Posljednji post: 01-08-2012, 10:14
  2. Odgovora: 360
    Posljednji post: 28-02-2012, 19:24
  3. [9520 Storm 2] dojmovi, iskustva, recenzije
    By beetleman in forum BlackBerry RIM
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-02-2011, 10:45
  4. Objektivi (linkovi, iskustva, dojmovi...)
    By Bimbi in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-12-2008, 20:22
  5. TinyXP Beast Edition - iskustva i dojmovi
    By Smuchac in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 28-05-2008, 19:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove