Imam jedno pitanje. U opcijama je pod Zadana Veza postavljeno "Uvijek pitaj" i svejedno, Nokia Ovi Store kad se spaja, odmah ide na TM Internet, znaci data konekciju. Dok pregledavanje Weba odmah skuzi kucni WLAN i njega koristi. Kako ga nagovoriti da uvijek pita, pa da mogu traziti wlan ili da odaberem trenutno dostupni? Je li neki bug u pitanju ili?
Soft je zadnji v71, hard reset napravljen. Automatsko trazenje wlana ukljuceno, pa na home-u odmah prikaze da je wlan nadjen. Prioriteti postavljeni, wlan 1, tm hr internet 2.


Odgovori uz citat
? A nis onda cu ga ostavit,ali lijepa je ta nokia

Bookmarks