= Citat = Izvorno postao aco95 Pregledaj post
Koliko sam ja shvatio, cijena surfanja je za pretplatnike i dalje ona "redovna", ali sada imas 3 paketa.. S, M i L... S paket je 50MB=10kn, M paket 200MB=25kn i promotivni L paket 500MB=50kn. Ne samo da ga moras u mjesec dana potrositi nego ga moras u tom mjesecu potrositi. Naprimjer ako ga 20. u mjesecu aktiviras, moras ga potrositi do kraja mjeseca, odnosno do kraja obracunskog razdoblja u kojem si ga aktivirao.

Najgluplja stvar u toj cijeloj prici mi je sto korisnici poslovnih tarifa ne mogu aktivirati niti jedan od navedenih paketa, tako da sam ostao kratkih rukava.
Opet mi se čini da netko podmeće... ovo gore navedeno uopće nije istina! Stari mi je odnedavno prebacio firmu u Tele2 i naravno da je mogao aktivirati podatkovni paket. Doduše preko korisničke službe a ne preko SMS-a. Nije mi jasno zašto netko širi ovakve dezinformacije i što ima od tog...