Motorola v525 je za svoju cijenu definitivno najbolji mobitel kaj se može dobiti. Ja nemrem vjerovati šta sve imam sad na njemu a nisam imao u početku:
1. Vodafone slike i muzika otključana i izbrisana - memorija oslobođena![]()
2. Uključen delivery report![]()
3. Otključan onaj desni soft key od vodafone-a![]()
![]()
4. Uključena opcija za gledanje filmića, KOJA RADIII!!!![]()
![]()
![]()
![]()
5. Promijenjen tekst na vanjskom LCD-u![]()
A kaj je najbolje, sve bez flashanja i flexanja![]()
![]()
![]()
Ajmo,htio bih čuti malo vas, šta se sve napravili sa svojim mobitelom?


Odgovori uz citat
Bookmarks