Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kako sam već napisao CL75 nije Siemens, on je Panasonic na kojem piše Siemens. Nažalost tu ne važe pravila koja inače važe za Siemense. Upitno je da li uopće i postoji file explorer. Uglavnom, to je to. Bar koliko ja znam. Nisam baš doma s Panasonicom
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
    Kako sam već napisao CL75 nije Siemens, on je Panasonic na kojem piše Siemens. Nažalost tu ne važe pravila koja inače važe za Siemense. Upitno je da li uopće i postoji file explorer. Uglavnom, to je to. Bar koliko ja znam. Nisam baš doma s Panasonicom
    Shvaćam, al rečeno je da je taj kabal za tog Panasonica/kogaveć. Napisao sam da radi na CF75 jednostavno da bi bilo jasno da je kabal ispravan. Prema tabeli ovdje čini se da je to taj kabal. Pitam se zašto radi samo iščitavanje sms-a, a ne i pristup fajl sistemu. Ima li kakav kod koji treba upisati u mob da bi se omogućio pristup fajl sistemu (zvuči glupo) ili neka druga caka?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. SX1 aplikacije (Symbian S60 i java)
    By 3aTmr in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 799
    Posljednji post: 12-08-2007, 03:25
  2. Instalacija Java aplikacija na D900
    By hondo in forum Samsung
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 19-06-2007, 06:43
  3. dvostruka instalacija iste aplikacije na mobu
    By such-du in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-10-2006, 16:03
  4. Java aplikacije
    By >>RENEGADE<< in forum Općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 27-05-2005, 00:51
  5. Java aplikacije
    By Nyx in forum Općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 12-02-2005, 13:35

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove