ja imam problem,na kompu kaze:avaiting conestino form device...;a na mobu:conecting to: naziv bluetootha,a u uducem redu neogating...
i nemrda
ja imam problem,na kompu kaze:avaiting conestino form device...;a na mobu:conecting to: naziv bluetootha,a u uducem redu neogating...
i nemrda
evo odgovora na oba dva pitanja(hrco i symbiman):
Hrco,trebas skinut i žuju koja je kraj puppet mastera,to prebaciš tamo di si snimio puppet master.
Symbiman,trebas nac onu dole ikonu kod sata za bluetoth i stisnut na nju dva puta i onda staviš kvačicu da više ne javlja to i stisneš ok,to napravi kada ti bude pisalo negotiate na mobu!
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Bookmarks