napravio sam sve našao com port,i piše mi waiting connection from device,ali mi se na mobitelu ništa ne pokazuje,i dali trebam uključit bluetoth adapter u taj port jer to piše kad sam ga uključio.Šta da dalje radim?
napravio sam sve našao com port,i piše mi waiting connection from device,ali mi se na mobitelu ništa ne pokazuje,i dali trebam uključit bluetoth adapter u taj port jer to piše kad sam ga uključio.Šta da dalje radim?
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Bookmarks