Sve sam ja to uradio,ali nece!?Da li je mozda obavezan PCSuite?Ja njega nemam,imao sam ga davno,ali nisam mogao uspostaviti vezu putem bluetootha vec samo sa IR i onda sam popizdeo i zaboravio sam na PCSuite