...ali ne razumijem zašto se ne može (bar ja nisam našao) ugasit npr. Winamp ili Media player iz njihovog kontrolnog panela,nego se mora otići u Mouse mode pa tek tako ga ugasit...
...ali ne razumijem zašto se ne može (bar ja nisam našao) ugasit npr. Winamp ili Media player iz njihovog kontrolnog panela,nego se mora otići u Mouse mode pa tek tako ga ugasit...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks