Program je vec sad do jaja))....Ovo je jebeno....Sad di god otidem mogu si neke ostavit na kompu da mi se skida
)). ZAKON!!!
E da i moze ponovo Zuja da ne moram bitu Trail mode-u.
THNX
Program je vec sad do jaja))....Ovo je jebeno....Sad di god otidem mogu si neke ostavit na kompu da mi se skida
)). ZAKON!!!
E da i moze ponovo Zuja da ne moram bitu Trail mode-u.
THNX
DO YOU THINK VALENTINO ROSSI
CAN WIN ANOTHER WORLD CHAMPION TITLE???!
--WHO DOESN´T?!-- ;)))
Bookmarks