Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran100 Experience Points10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Brinje
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Bonbon
    Godina
    41
    Postova
    634
    Bodovi
    19.568
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa ako si kod Vipa na pretplati (recimo pretplata model 50) imaš Vip Frends broj s kojim možeš neograničeno pričat i nema uspostave poziva,
    ....

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Nokia 700
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    129
    Bodovi
    5.185
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lika091 Pregledaj post
    Pa ako si kod Vipa na pretplati (recimo pretplata model 50) imaš Vip Frends broj s kojim možeš neograničeno pričat i nema uspostave poziva,
    Nije neograničeno, već 1000 minuta. Ali to je, realno gledajući i više nego dovoljno.

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aurellie hvala na odgovoru
    nisam na pretplati vec prepaid, i postoji opcija vipme friends 0, samo povisili su cijene a smanjili minutazu te je sada ogranicena na 750 minuta..

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    sva 3
    Postova
    241
    Bodovi
    9.126
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pjer177 Pregledaj post
    Nije neograničeno, već 1000 minuta. Ali to je, realno gledajući i više nego dovoljno.
    Od kuda ti ta informacija? Za vipme korisnike postoji ogranicenje (750min od 01.10.2009), za pretplatnike ne postoji nikakvo ogranicenje koliko ja znam i koliko sam vidio u cjeniku/uvjetima koristenja.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Prelazak na TELE2
    By Moby in forum Tele 2
    Odgovora: 128
    Posljednji post: 02-08-2011, 17:51
  2. TELE2 - prelazak u T-mobile roaming
    By mateob in forum Tele 2
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 06-08-2008, 18:35
  3. Prelazak na tele2 - prepaid ili postpaid
    By debeliz in forum Tele 2
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:53
  4. Odgovora: 5
    Posljednji post: 28-02-2008, 14:15
  5. prelazak na p990 ili ne
    By mortal in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 13-01-2007, 02:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove