Nema tako ti je to na 3660. Mislim da je to radi toga sto su stavili ekran 65000 boja a ostalo nisu mijenjali pa se radi toga dobiva losij rezultat nego recimo na 3650!
...očito da je tako...ali nema veze jer ionako je slika odlična i mob šljaka bez problema,reproducira filmove i druge stvari...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks