= Citat = Izvorno postao Winamp Pregledaj post
predobro izgleda... d afakat mobli su bar 5mpx ugurat unutra.

ima w-lan??
ova prva varijanta nema wlan, jer je za koreju samo, a tamo im je ionako flat internet normalna stvar (za mobitele), a vjerojatno će ga globalna verzija imati

al svejedno, oko 10. mjeseca bi trebali izaći novi android modeli, koji će izgledati i bolje od ovog, a specovi će biti isto odlični, tako da ja jedva čekam!