Join Today

Vidi rezultate ankete: iPhone 3G vs. iPhone 3GS

Glasači
88. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • iPhone 3G

    17 19,32%
  • iPhone 3GS

    71 80,68%
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 157

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    stubaki....
    Mobitel
    JB iphone 3gs 16gb
    Operater
    T-mobile
    Godina
    54
    Postova
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Petr Pregledaj post
    jesam ljepo napisal da sam ga kupio 02.09. u tmobileu u zaboku, kod pošte i isti dan napravio sve

    ček, ček
    vidim da si blizu, da nisi daleko
    dođi do mene ja sam kod europetrola pustim ti na pm br. jer imam iphone svega (od 2. ovog mj. pa do danas, a imat ću ga još) i stvarno neznam te neke stvarčice, jednostavno sam na netu isit dan našo, napravio sve, + OTKLJUČAO na tele2
    meni je falelo slovo "s" "hacks"
    ??, kako misliš imaš svega...to dućan ili.??...

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    stubaki....
    Mobitel
    JB iphone 3gs 16gb
    Operater
    T-mobile
    Godina
    54
    Postova
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i zato ponavljam....daj svoj način i svoje tutove pa da im očitamo bukvicu kako pojma nemaju a mi smo genijalci koji su to uspjeli......

    i opet peeeee es--moje isprike adminima (a i oni bi mogli malo poraditi na uređivanju foruma) što smo zaspamali ovu anketnu temu o 3g i 3gs a ne pisali u temi gdje bi trebali (nprm http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=64367 ili http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=64314 )...jbg, zakuhalo se.....
    Zadnji uredio bokixy : 21-09-2009 u 18:50

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam čuo da od ovog ljeta su iPhonovi počeli explodiravat ljudima...prilikom poziva ili sms-a počne lagano zujat i samo puf...pukne ekran na sitne komade...dim bijeli (dim smrti xD ) Par slučaja u Francuskoj , Britaniji i Belgiji...
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Symbeq Pregledaj post
    Ja sam čuo da od ovog ljeta su iPhonovi počeli explodiravat ljudima...prilikom poziva ili sms-a počne lagano zujat i samo puf...pukne ekran na sitne komade...dim bijeli (dim smrti xD ) Par slučaja u Francuskoj , Britaniji i Belgiji...
    to je cista neistina koja je zanimljiva medijima.

  5. #5
    Forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    Iphone 3GS 32G
    Operater
    T-com
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi ima li kakve sanse napravit jailbrake sa iphoneom 3GS kojem je napravljen update na 3.1.3

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Huawei Mate 8
    Operater
    Tele2
    Postova
    581
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zasad nema
    3310-> K750i-> D750i-> K800i(X2)-> V640i-> C510-> Motorola ZN5-> 5800XM-> N82-> N79-> N85->N86-> iPhone 3G-> iPhone 3GS-> iPhone 4-> HTC Evo 3D-> Galaxy S3-> Galaxy S5-> Lg G Flex2 -> Huawei Mate 8 x2

  7. #7
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomiz Pregledaj post
    ljudi ima li kakve sanse napravit jailbrake sa iphoneom 3GS kojem je napravljen update na 3.1.3
    = Citat = Izvorno postao Gunslinger Pregledaj post
    zasad nema
    Ma kako nema?
    Ja sam svojeg sa 3.1.3 JB-ao putem Spirit JB-a!

    http://cafe.mobil.hr/threads/67530-S...uch-Untethered
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Huawei Mate 8
    Operater
    Tele2
    Postova
    581
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cionn ajde pogledaj datum mog posta...
    3310-> K750i-> D750i-> K800i(X2)-> V640i-> C510-> Motorola ZN5-> 5800XM-> N82-> N79-> N85->N86-> iPhone 3G-> iPhone 3GS-> iPhone 4-> HTC Evo 3D-> Galaxy S3-> Galaxy S5-> Lg G Flex2 -> Huawei Mate 8 x2

  9. #9
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gunslinger Pregledaj post
    Cionn ajde pogledaj datum mog posta...
    Pardon, preko moba sam ti ovo odgovorio pa nisam gledao
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa tada ga nije bilo????
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.

  11. #11
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagorje
    Mobitel
    iPhone 4 16GB
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    50
    Bodovi
    3.261
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.261, Nivo: 13
    Bodovi: 3.261, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T-Mobile je na naslovnicu stavio iPhone 3GS 32GB već od 1 kune, no u cjeniku bilo koje tarife nema ga po toj cijeni, pa me zanima vase misljenje o cemu se radi, dal je to naznaka neke rasprodaje i rješavanja "starih modela" jer u ponudu stize 3GS sa 8GB i iPhone4, dal se radi o grešci koje nisu rijetkost ili nesto trece?
    ništa nije gore od rezanja rajčice tupim nožem

  12. #12
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    gdje stignem
    Mobitel
    Iphone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma ne vjerujem da je neka rasprodaja u igri. Čak i kad dođe Iphone 4 kod nas, ne vjerujem da će ga dosta ljudi odmah kupiti. Prije nekoliko dana prijatelj je išao kupiti u T-mobile Iphone 3G, rekli su mu da ga više nema i kupio je 3Gs. Vjerujem da bi mogla biti rasprodaja 3G-a ako ih još imaju, a 3Gs-a ne vjerujem.

  13. #13
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobiti će iPhone 3GS 8GB u T- mobileu uskoro, pretpostavljam da će on doći na mjesto 3G (po cijeni).
    3G više ne prodaju.
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  14. #14
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagorje
    Mobitel
    iPhone 4 16GB
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    50
    Bodovi
    3.261
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.261, Nivo: 13
    Bodovi: 3.261, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Već su ih dobili, ja sam isto mislio da ce im cijena biti ko i 3G-u do sad al nije, skuplji su 500kn, samo 200kn jeftiniji od 16GB verzije 3GS-a... mozda ce se to promijeniti kad dodje iPhone4 pa ove tek onda snize, a do tad da jos malo ugrabe...
    ništa nije gore od rezanja rajčice tupim nožem


 
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6

Slične teme

  1. Motorola Milestone / iPhone 3GS / iPhone 4
    By Parangal in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 09-11-2010, 11:25
  2. Odgovora: 10
    Posljednji post: 13-08-2010, 12:16
  3. iPhone Music station??iPhone docking
    By 2Crazy in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-12-2009, 18:26
  4. Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2009, 23:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove