Ah wellČekat će se, što sad...
Ah wellČekat će se, što sad...
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
iPhone OS 3.0 update to finally hit everybody at 6pm London time
dakle kod nas bi trebao biti dostupan u 18h.![]()
★★★★★
No nikako dočekati![]()
pa zar nije uvijek GMT +1, bez obzira na ljetno/zimsko računanje vremena
jok, GMT ostaje na mjestu jer ne koriste svi ljetno vrijeme. idemo na GMT+2 prek ljeta
ovi pod ekvatorom čak idu kontra. ludnica jelda![]()
Da, to. Otočani u Emgleskoj ne idu na DST, ostaju uvijek na istom. Ma kemije s tim vremenom, kao da zone nisu dosta nego još miču sim-tam po sat. Svašta...
Uglavnom, i ja brijem da smo sad GMT +2, tako da će OS 3.0 biti available, ako je gornja informacija točna (6PM GMT), u 20h.
Hoće netko okladu bacit koji će DL speed biti u prvih, recimo, 3 sata otkad se pojavi OS 3.0?Ja velim da će past ispod 10 (kb, ne mb)
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
heh u biti imaju otočani DST. GMT je više orijentacijsko vrijeme
U Londonu je sad 17.13, imaš worldclock i na iPhoneu
Tak da update ipak 19h. Al nema veze, kolka ce brzina bit ionak cemo ga dobit tek sutra
Touche![]()
![]()
Bitno da se iPhone ima, a tu ko tuljan razbijam glavu o vremenu
Čemu "tek sutra"? Ja sam spojen, iTunes dignut, a kad klik na "update" pokaže zadovoljavajuću informaciju bogme neće samo iTunes bit dignut
...naravno, bit će dignut i OS 3.0, official... perverznjaci jedni!
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
tog mene i strah. ak mi pokaže 2kbps odo ja. probam ujutro, valjda cu prezivjet do onda..
bemti, nisam bio ovak nestrpljiv ni kad sam ga isel kupovat![]()
eh multicast multicast, u ovakvim trenucima mi je žao što se koristi skoro isključivo za streaming a ne i za download
Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran
Pa 'bemu sve, valjda su svjesni koja će navala biti. Neće valjda ponoviti fijasko sa push serverom koji su napravili... Znaju koliko ih je prodano, znaju otrpilike koliko ljudi će ići na update a koji će čekati ili neće nikad napravit update... Valjda znaju 2 i 2 zbrojit, pogotovo što ulažu one neizrecive pare tamo u neki server-valley, mislim 2 bil dolara. K vragu, ako pukne sve, onda su stvarno banana...
18:50:37 - still nothing![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
judgment day-pad interneta zbog iphone usera
Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran
10 mil iPhona
pola mbit per capita (recimo)
====================
5 mil mbit (5 exabit, ako se nisam preračunao)
Ahem... mislim da je to čisto pristojan bandwidth. Trebat će im optički kabel promjera omanje afričke države za to![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
a i sa 2.2.1 se server isto rusio a nije bio neki Super update a sada tekUhhhhhh serveri ce se rusiti 100000%
18:58:39 - still no luck. Morat ću im ja tamo doći pa kliknuti na neki "GO" button, sve mi se čini...
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
19:03:01 - očito nije u 19h![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
A psmtr, preskočio sam petu, da. Brojao sam tera, exa, a zaboravio na petu...
A bože moj, jedan kablić promjera Tokia više ili manje...
@viper: samo ti copraj... da ti ja ne pustim ulje iz kočnica malo![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
Bookmarks