Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Dubrovnik,Gabrili
    Mobitel
    iPhone 3GS 32GB,N95 8gb
    Operater
    T-Mobile,Tele2
    Godina
    33
    Postova
    322
    Bodovi
    7.463
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam jedan cudan problem

    Stavio sam memorijsku karticu CAB verziju koju i treba kliknuo instal,odabrao da se spremi na memorijsku,instalacija krene i stane nakon dvije crtice,pise ovako
    "Your phone is running low onfree storage space.
    Delete old or unused items to createmore space"

    File je veličine 8940KB,a na memorijskoj je slobodno 849388KB

    U čemu je problem?

    Hvala
    MILAN IS THE BEST!!!!!!!!!ROSSONERO!!!!!!!!

    http://www.red-gsm.net/index.php

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    htc bravo
    Operater
    Vip
    Postova
    246
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao drama Pregledaj post
    imam jedan cudan problem

    Stavio sam memorijsku karticu CAB verziju koju i treba kliknuo instal,odabrao da se spremi na memorijsku,instalacija krene i stane nakon dvije crtice,pise ovako
    "Your phone is running low onfree storage space.
    Delete old or unused items to createmore space"

    File je veličine 8940KB,a na memorijskoj je slobodno 849388KB

    U čemu je problem?

    Hvala
    mislim da spb MS ne možeš instalirat na memorijsku karticu... mislim da mora bit na phone memory. vjerojatno je u tome problem.

    ako baš hoćeš da ti spb MS bude na memory cardu onda ga instaliraj na phone memory pa prebaci sa sk toolsima na storage sard


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iLauncher vs. SPB.Mobile.Shell
    By HCSC in forum Windows Mobile
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 05-12-2008, 15:16
  2. Novi P2KTools v3.0.3 build 435
    By GoGs in forum Motorola
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-12-2007, 17:21
  3. [INFO]SPB Mobile Shell
    By Shamanix in forum Windows Mobile
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 15-05-2007, 21:29
  4. Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-09-2005, 19:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove