Kako TF ne dozvoljava prilagodbe? Si čuo za M2DC project? I nema mušičavosti.
TF možeš natjerati da sasvim pristojno radi na uređaju sa 64 ROM/RAM, glatko i bez zapinjanja....aj' to riješi sa SPB shell-om !!!
Kad ja "kuham" ROM za sebe, uvijek instaliram čistu verziju WM (nebitno da li je 6.1 ili 6.5) a nakon toga ubacujem TF (Manila ili Opal) i hrpu programa koji mi trebaju.
I nikad mi se nije desilo (sem u samim WM počecima, kad još nisam znao kako optimizirati ROM-ove) da se uređaj "vuče k'o kilava Marica", da ima više od 60% zauzeća sys memorije....
LP


Odgovori uz citat
Bookmarks