kod skidanja "cab + exe + keygen" nod32 mi javlja da je moguć neki trojan u njoj
Izvorno postao sino kod skidanja "cab + exe + keygen" nod32 mi javlja da je moguć neki trojan u njoj lažna uzbuna... i meni nod javlja al nije nikakav trojan.
Pravila foruma
Bookmarks