Pošto ti je mob pod garancijom ne bi ti preporučio ubacivanje v.91. Nije službena i zna stvarati probleme. Za Aero check imaš patch i nemaš potrebe za nikakvim ekzibicijama.
Za vraćanje na niži fw pogledaj malo temu M55 patches pitanja i savjeti (tako nekako, ne da mi se provjeravat točan naslov)