Gašenje mobitela zna biti Siemensova specijalnost. Nađi negdje FUBU od M55v.10 i flashaj ga cijelog. Ako koristiš V-klay moraš u opcijama, ako nije, uključiti i Bootcore sekciju.
Gašenje mobitela zna biti Siemensova specijalnost. Nađi negdje FUBU od M55v.10 i flashaj ga cijelog. Ako koristiš V-klay moraš u opcijama, ako nije, uključiti i Bootcore sekciju.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Da li mogu ubaciti svoj davno isčitani flesh v10 (ima nekih 14 mb), kojeg sam zbog predostrožnosti izvukao iz mobitela ili da ga negdje skinem s neta.
![]()
Bookmarks