Ne, mob je bio uvijek isključen, pa onda onaj poznati stisak crvene tipke.
Probati ću naći one patcheve što si spomenuo, mob me nešto zeza u posljednje dane, ne stalno, ali već par puta. Ako se ne javim nakon cca 15 sek što zvoni, ugasi se sam od sebe !?


Odgovori uz citat
Bookmarks