Jučer sam uspio ubaciti patch "Digital clock in screensaver mode", ali nakon što je mob ostao ukopčan na kablu i pogašen poslije rada sa DES-om.
Ubacivanje je prošlo succesfull (po kompjuteru) i kad sam sve pozatvarao, stisnuo onu tipku turn on i exit. Upalio sam mob, otišao u meni za screensaver, odabrao analogni sat, kad sam stisnuo preview da vidim kako to izgleda, pojavile su se neke tanke okomite crte na displeyu i mob se zatim pogasio. Ništa, undo patch i to je to.


Odgovori uz citat
Bookmarks