bojim se da je prije mob nego program... ali nisam siguran
bojim se da je prije mob nego program... ali nisam siguran
maraschino - PTICICA
Kako bi mogao znati da je krivnja u mobu, možda zato što sam svojevremeno uspio ubaciti patch, ali mi je mob počeo rikavati i morao sam ga izbrisati sa undo, poslije toga više nisam petljao s patchevima. Inače mob (za sada) radi ok.
Jučer sam uspio ubaciti patch "Digital clock in screensaver mode", ali nakon što je mob ostao ukopčan na kablu i pogašen poslije rada sa DES-om.
Ubacivanje je prošlo succesfull (po kompjuteru) i kad sam sve pozatvarao, stisnuo onu tipku turn on i exit. Upalio sam mob, otišao u meni za screensaver, odabrao analogni sat, kad sam stisnuo preview da vidim kako to izgleda, pojavile su se neke tanke okomite crte na displeyu i mob se zatim pogasio. Ništa, undo patch i to je to.
Bookmarks