Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Hybrid View

  1. #1
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bojim se da je prije mob nego program... ali nisam siguran
    maraschino - PTICICA

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    BB Curve 8900
    Operater
    Tele2
    Godina
    54
    Postova
    88
    Bodovi
    7.014
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.014, Nivo: 19
    Bodovi: 7.014, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako bi mogao znati da je krivnja u mobu, možda zato što sam svojevremeno uspio ubaciti patch, ali mi je mob počeo rikavati i morao sam ga izbrisati sa undo, poslije toga više nisam petljao s patchevima. Inače mob (za sada) radi ok.

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    BB Curve 8900
    Operater
    Tele2
    Godina
    54
    Postova
    88
    Bodovi
    7.014
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.014, Nivo: 19
    Bodovi: 7.014, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jučer sam uspio ubaciti patch "Digital clock in screensaver mode", ali nakon što je mob ostao ukopčan na kablu i pogašen poslije rada sa DES-om.
    Ubacivanje je prošlo succesfull (po kompjuteru) i kad sam sve pozatvarao, stisnuo onu tipku turn on i exit. Upalio sam mob, otišao u meni za screensaver, odabrao analogni sat, kad sam stisnuo preview da vidim kako to izgleda, pojavile su se neke tanke okomite crte na displeyu i mob se zatim pogasio. Ništa, undo patch i to je to.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. kako cu ubacit patch u siemens m55
    By salems in forum Siemens X5x
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-06-2005, 20:28
  2. bluetooth neće radit
    By mobman in forum Mreža
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 12-05-2005, 00:23
  3. CX65 - patch, kako da ucitam?
    By elinfo in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-05-2005, 04:00
  4. Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-11-2004, 13:34
  5. gif slike i s300... neće i neće
    By kova in forum Samsung
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-01-2004, 21:02

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove