a neznam u principu zadnjih mjesec dana...jerdino kaj sam bio na netu...je bilo facebook i hotmail....i nigdje drugdje i to 10 min na dan....trebao radit Recesija je ...hehehe...tak da neznam... a u slucaju da mi je neko podatke uzeo...to vise nemogu nikako vratit???