sve sam probao.i u safe mogu isto kao i u normalnom.jedino sto sam s unlockerom obrisao u program filesu cijeli adobe i sad ga nema.a nemogu od tada maknit adobe air iz normalnog add remove filesa.zablokira se sve.morat cu formatirat