Imam problem s Ebuddy- em na D900.
Instaliram s njihove stranice, pokrenem, prihvati internet postavke, odaberem jezik (bilo koji) i zapne na "Installing language".
Probao sa dvije kartice (makar nije problem do interneta jer ne bi prošao onu prvu provjeru), restartao mobitel, reinstalirao program, namještao internet postavke...
Ništa ne pomaže.
Instalirao mig33 i još jedan program, ali za oba javlja da je greška u aplikaciji.
Tako da bi molio za pomoć ako je netko imao isti problem ili ima aplikaciju za MSN koja mu radi na D900.
Jedino mi je čudno što koristi GPRS za spajanje unutar aplikacije, a u browseru koristi EDGE...
Još par puta reinstalirao i sada radi.


Odgovori uz citat
Bookmarks