Ma fazon je da imas dobar zvuk i sliku 5x80 je ja mislim odl
an zvuk i sasvim dovoljan za sva
iji dom jedino ako niste freekovi al za to se mora dosta love izdvoit
Ma fazon je da imas dobar zvuk i sliku 5x80 je ja mislim odl
an zvuk i sasvim dovoljan za sva
iji dom jedino ako niste freekovi al za to se mora dosta love izdvoit
Mamama volim te ali mi je GT4 drazi
hm..dobar zvuk i jak zvuk nije =
A mozda nije ali svaki je zvuk manje vise solidan recimo kad pojačas 85% a sa zvučnicima od 80w to je ok
Mamama volim te ali mi je GT4 drazi
bla bla bla bla
Always Outnumbered, Never Outgunned
Bookmarks