Jeli još tko igra ovu igru iako je bilo prije godinu i nešto dana zadnji post.
Jeli još tko igra ovu igru iako je bilo prije godinu i nešto dana zadnji post.
ja sam prestao igrati prije pola godine,zasitio sam je se
jeli mi moš dat patcheve za tu igricu po redu(kako su izlazi) priko rapida.
Evo ovako igricu ja imam i to u nekoliko primjeraka, morate instalirati redom patcheve v2.1.4, v2.1.5, v.2.1.6(v2.1.7 ni slucajno), v2.1.8 i onda R5 i ostale patcheve koje zelite trenutno je najnoviji 2.2.1 i 2.2.3 tako nesto imate na www.ger-tech.net
www.gom-team.com
www.invictus.hu (ovdje cak imate program koji vam sam downloada najnovije patcheve tj. automatski)
http://www.invictus.hu/www.buildersedge.org/ (prebacili su domenu ovako)
http://www.xtremeimport.nl/ (auto tuning i nesto SLRR-a)
http://www.gom-team.com/links.php?c=links (a ovdje su vam svi linkovi za dosta stranica o Street Legalu...moddovi i ostalo...
Thanks Bare.![]()
Np![]()
Bookmarks