Nemam pojma o čemu pričate!
Evo recimo u Đakovu Tele2 parking funkcionira odlično (sada budemo vidjeli Osijek-dok bude potrebno)
ZG i okolica je izgleda u banani! E jebga kad ima ful puno opcija i gužve u operatera!
Nemam pojma o čemu pričate!
Evo recimo u Đakovu Tele2 parking funkcionira odlično (sada budemo vidjeli Osijek-dok bude potrebno)
ZG i okolica je izgleda u banani! E jebga kad ima ful puno opcija i gužve u operatera!
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Bookmarks