ico ak ti nemreš dobit dsl u zgb-u onda ja nikad neću dobit u klc-u!
koji je to banč of luzrs!![]()
Avatari 101 x 80
Avatari 65 x 65
ico ak ti nemreš dobit dsl u zgb-u onda ja nikad neću dobit u klc-u!
koji je to banč of luzrs!![]()
bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.
Bookmarks