@atze... Vidi, ti si interesantan, ti bi se osjećao glupo, a ipak si spreman drugom priuštiti da se glupo osjeća.
Tebi, a svima koji slično misle, na znanje da je ovaj forum namijenjen tome da se ljudima pomogne, a ne da im se radi šteta.
Zbog toga je ova tema
I još nešto promijeni potpis jer vrijeđanja nisu poželjna.