Izvorno postao makec994 Dali radi rizik 2 na windows visti?? i moze neki link za download Pojma nemam jel radi na neVisti,al svejedno sam ti poslao linkove na PM. 100MB i nije neka steta ako ne radi... EDIT: @ Beetleman,i tebi sam poslao...
Zadnji uredio Smuchac : 13-03-2009 u 12:55
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Pravila foruma
Bookmarks