Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao F.E.A.R. Pregledaj post
    Dakle umetnem cd,resetiram,primary boot device je dvd rom i sad pise ono "press any key to continue",ja to uprem pa pise "Setup is inspecting your hardware configuration",zatim i to nestane i ostane crn ekran....i tako stoji...zastalo jednostavno....to mi se prije nije dogadjalo...imate li prijedloge?
    ....a na što instaliraš xp - stolni ili prijenosni komp...
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    http://localhost/
    Godina
    33
    Postova
    748
    Bodovi
    18.575
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.575, Nivo: 33
    Bodovi: 18.575, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao //Wild-Boy\\ Pregledaj post
    ....a na što instaliraš xp - stolni ili prijenosni komp...
    Stolni komp...

    @X-fusion
    yap,isto to mi se dogadja...i probo sam 5-6 puta i nista.

    @Melody
    Izvadio,vratio....nista
    Zadnji uredio F.E.A.R. : 06-01-2009 u 19:33
    Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tunguzija
    Mobitel
    N8
    Godina
    36
    Postova
    860
    Bodovi
    11.381
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.381, Nivo: 25
    Bodovi: 11.381, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao F.E.A.R. Pregledaj post
    yap,isto to mi se dogadja...i probo sam 5-6 puta i nista.
    sorry kod mene je pomoglo :/ mozda se ne radi o identicnom kvaru. probaj sa drugim hardom?


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. PHP u joomli 1.5 (potrebna pomoć)
    By F.E.A.R. in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-04-2008, 17:52
  2. Problem sa bootanjem
    By Black_Hawk in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 27-03-2008, 22:26
  3. Potrebna pomoc oko 3gp convertera...
    By Celikkk in forum Općenito
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 28-03-2007, 23:25
  4. Problem s BOOTanjem notebooka
    By BlueDevil in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-10-2005, 18:56
  5. java st55 potrebna pomoc
    By alcatraz in forum Siemens X5x
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-05-2004, 13:56

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove