Ma nisam na T-comu vec se spajam na nekog drugog u zgradi preko.

On koristi Optimu, a njegov uredaj je Tilgin Vood...

Ja samo imam pristup postavkama uredaja tako da je tamo sve u redu...

Mozda postoji kakav Hotfix Microsofta?