Izvorno postao MASVA http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=277 Aha, znači sa a2, imam taj programčić, no morati ću još malo bolje proučiti, tj. mislim da mi treba opširiniji i detaljniji tutorial. Da bar ima video tutorial... Hvala na pomoći.
Pravila foruma
Bookmarks