= Citat = Izvorno postao geco Pregledaj post
pitaj u temi o moddanju DB3150 mobova,kad ja imam DB2020 mob pa nisam bas u tim vodama
Ma pitam jer nemam iskustva s time... OK, onda ću morati tamo pitati.

Jel full flash znači i debrandiranje? (zakodiran je na T-Mobile)