Izvorno postao geco pitaj u temi o moddanju DB3150 mobova,kad ja imam DB2020 mob pa nisam bas u tim vodama Ma pitam jer nemam iskustva s time... OK, onda ću morati tamo pitati. Jel full flash znači i debrandiranje? (zakodiran je na T-Mobile)
Pravila foruma
Bookmarks